EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Evden eve nakliyatı her gün 2 nakliye kamyonu çıkacak şekilde dizay eden firmamız dogu anadolu, karadeniz ve akdeniz yönüne doğru o tarafa gidecek eşyaları tek merkezden alıp güvenle yeni yerlerine ulaştırmaktadır.

Ev taşıma hizmetleri için özel olarak DİZAYN edilmiş kapalı çelik kasalı nakliye kamyonları ile paketlemeli taşımacılığı 50BİNTL nakliyat sigortasıyla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Evdeneve nakliyat sözleşmesi imzalandıktan sonra (karşılıklı) paketleme taşıma ve nakliyat işine başlarız.

İstanbul 'da evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründeki çalışmalarımıza, müşterimizin istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evden eve nin tüm ihtiyaçları için temiz düzenli sözleşmeli ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Dizayn evden eve nakliyat; İstanbul da ev taşımanın tüm detayları biz de saklıdır.

Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman personel ile kaliteli kalın patpatlı naylon malzemeyleAvrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat'a mutlaka danışınız.

İstanbul gibi büyük bir şehirde evden eve nakliyat şirketi olmak için çok çalışyor, sürekli hatalarımızdan ders alıyor ve personelimizi de özenle seçiyourz.

0532 066 18 54
0216 445 92 41
ev nakliyatı
şehir içi ev nakliyat, şehirlerarası ev nakliyat
iletişim