tr

Asansörlü Nakliyat İstanbul

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü vinç operatörümüz tüm yetki belgelerine sahiptir. Şirketimiz tüm taşıma ve nakliye için gerekli kanuni sorumluluklarını bilmektedir. En uygun fiyata en iyi taşıma biçimi sadece asansörlü vinç yardımıyla olur..

Çok ucuza yapılan işlerde mutlaka bir hile yada yalan vardır. Unutmayınız… Gerçek kalitede taşıma ve nakliye organizasyonlarını evden eve nakliyat işinde uzman birisi ve asansörlü vinç yardımıyla çok hızlı bir şeklide güvenle gerçekleştirilebilir..

Dizayn Asansörlü Nakliye Sistemleri

Asansörlü Vinç ile Eşya Nakliyesi

Dizayn asansörlü evden eve nakliye şirketi ile eviniz ya da ofisiniz için mükemmel bir evden eve nakliye şirketidir. Planlı proğramlı disiplinli ve dizaynlı çalışması ile tam bir uyum içinde asansörlü nakliyat işini organize edelim.

Asansörlü nakliye servis isteğinizi 2 saat içinde onaylayabiliriz. Sadece telefon açın ve bina eşya yer bilgisi fotograflarını bizimle paylaşın yeterlidir!

Asansörlü Nakliye Şirketi

  • Asansörlü eşya taşıma vinçi ile eşya çıkarılır.
  • Asansörlü eşya taşıma diğer taşıma türlerine göre çok daha hızlıdır.
  • Asansörlü nakliye yapılırken eşyalarınızın çizilme yada kırılma riski en aza indirmiş olursunuz.
  • En iyi ve en güvenli taşıma biçimi dış cephe asansörlü vinç yardımıyla olur.
  • Asansörlü nakliye yapılırken tüm eşyalarınız firmamız bünyesinde sigorta yapılmaktadır. Asansör istanbulda en fazla 17. kata kadar kurulabilmektedir.
  • Asansör kurulum yapılmadan öncesi çevre güvenliği firmamızın sorumluğu ile gerçekleştirilir.
  • Yüksek katlara dış cephe asansörü kurulmadan önce hava durumu kontrol edilir ve rüzgarın çok sert olduğu durumlar da iş yarım bırakılır ve asansör kurulamaz.

Asansörlü nakliye

Dizayn asansörlü evden eve nakliyat Dış cephe asansörümüz yerden yüksekliği tam 56metredir. Yaklaşık en fazla 17. kata kadar asansörlü vinçimizi kurabiliyoruz.

Asansörlü eşya taşıma için Dizayn Nakliyat Taşıma şirketi ile çalıştığınızda rahat edersiniz.

Sepetli 73 metreye kadar uzanabilen vinçimizle de eşya taşıma yapabiliyoruz. Sepetli vinç, dış cephe asansörüne nazaran daha yavaş bir sistemdir. Ama en yüksek katlara ulaşabilen en uzun vinç sepetli olmak zorundadır.

Müşterilerimizden

Erkan Grup İstanbul Göztepe

Asansörlü nakliyat aşamasında başından sonuna kadar sürekli firma personelimiz ile irtibat halinde olan ve tüm sorumluluklarını yerine getiren sayın Dizayn Nakliyat şirketine firmamız ERKAN İNŞAAT adına teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Mehmet halis TOPRAK

Hastane makina ekipmanlarını Dizayn nakliyatın kontrol ve sorumluluğunda asansörlü vinç ile taşımasını sağlayan Dizayn Nakliyat Metin İNAL Bey ve personeline teşekkür ederiz.

HACIOĞULLARI BETON

Sonay suit de ki yüksek katlara eşya taşıma işlerini organize eden Dizayn Nakliyat ve ekibine, nakliyat işlerini zamanında ve söz verdikleri gibi gerçekleştiren Metin bey’e çalışmalarında başarılar dileriz.

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?