• Türkiye - Edirne - İstanbul - Kars
  • dizaynnakliyat1@gmail.com
  • Hemen Arayın05320661854
  • Çalışma Saatleri 07:00 - 23:00

Hizmetler

Canik Ofis Taşıma; Şehirlerarası Tavsiye Firma En uygun şehirlerarası nakliye tavsiye şirketleri arasında tercih edilen nakliye şirketi olmuştur

Bölgeler

Canik Ofis Taşıma; Türkiye’nin tüm bölgelerine farklı model ve ebattaki araçlarla ihtiyacınıza en uygun ilden ile taşımacılık hizmetleri

Haberler

Canik Ofis Taşıma; Şehirler Arası Nakliyat Şehirlerarası nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız uzman ekibi ile birlikte gelecek yıllara…

Canik Ofis Taşıma

Canik Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMA

Ofis taşıma için kaliteli malzeme ile paketlemeli taşımacılık yapıyoruz. Sizde ofis taşıma ihtiyaçlarınız için hemen bizden fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Dizayn nakliyat İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası güvenli ve uygun fiyatlı ofis taşıma şirketidir.

Ofis taşıma ve nakliyesi konusunda tecrübeli olan firmamız karşılıklı güven esas olmak şartı ile nakliyat alanlarındaki titiz ve prensipli nakliye çalışmalarımız ile Türkiye de lider nakliye firmasıdır. Ofis taşıma ile ilgili materyelleri çok iyi biliyor ve hangi ağırlıktaki ofis eşyasını nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilen firmamız nakliye sektörünü yakından takip edip, çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri güncel olarak firma envanterimize eklemeye çalışıyoruz. Örneğin çok daha kaliteli paketleme malzemesi, taşıma halatları, taşıma esnasında eşyaların çizilmemesi için gerek köşebent ve kauçuk malzemeler, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye vinçleri gibi… Ofis taşıma denince aklınıza sadece bir kaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmesin. Evden eve nakliye planlı çalışma sistemi gerektiren bir şekilde taşınma biçimidir. Hele Türkiye gibi büyük bir yer de, her kamyonu olanın ofis taşıyabileceği anlamına gelmez.

İstanbul tüm ilçelerinde ofis taşıma lazım olduğunda dizayn nakliyat şirketimiz personeli ile önce eşyayı ve ofis malzemelerini yerinde görmek için ücretisiz olarak ekspertiz hizmeti vermektedir eşyaya bakmadın verilen fiyat çok gerçekçi olamamaktadır. Zira müşteri de tam olarak istediğini bazen anlatamayabilmektedir.

Herkes giriş kattan giriş kata taşınsaydı eskiden olduğu gibi o zaman nakliyecilik diye bir şey olmazdı. Artık yıl 2019, yüksek katlar, dar merdiven yapıları, bazı sokak ve caddelerin çok yoğun olduğu merkezler haline dönüşmesi gibi etkenler evden eve nakliyat diye kocaman bir sektör haline gelmiştir. İstanbul şehir içi nakliyat için büyük yatırımlar yapılmış ve bir çok firma asansörlü nakliye vinci almış ve sektör istanbul da iyice büyümüş ve kurumsallaşmıştır. Siz de istanbul da şehir içi nakliyat için uzman kurumsal ve asansörlü nakliye vinçi olan bir taşıma ve nakliyat şirketi arıyorsanız dizayn nakliyat size yeterlidir.
Müşteri memnuniyetini temel alarak oluşturduğumuz şirket politikamız ile; kaliteli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmekteyiz. Ofis taşıma öncesinde firmamızın Nakliyat Eksperleri, taşınacak eşyalarınızı ve binayı inceledikten sonra nakliyat ile ilgili bir rapor hazırlar. Bu rapor, verilecek fiyat teklifinin de belirlenmesinde önemli rol oynar. Dizayn nakliyatın incelemesi sırasında ihtiyaç duyduğunuz evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızın eksperlerimize iletebilir, taşınma sırasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız, taşıma günü paketlenir. Paketleme ne kadar iyi olursa eşyalarınızda bir o kadar güvenli taşınır. Bunun için her bir eşyanıza uygun paketleme seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Elbiseleriniz için, özel askılı elbise kolileri, mobilyalarınızın için balonlu naylon, kırılacaklarınız için beyaz kağıt kullanılarak kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız uygun şekilde paketlenir.

İstanbulun 2 yakasını da çok iyi bilen şirketimiz ve nakliye personellerimiz ile, istanbul şehir içi, şehirlerarası ofis taşımaları için yanınızda olacağız. Güvenli Nakliyat Dizayn taşımacılık firması gerek uzman personelleri gerekse uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyaları güvenli bir şekilde taşımaktadır. Örneğin ambalajlanan eşyalar fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Sevkiyat sırasında iki farklı eşyanın birbirine zarar vermemesi içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır.

Ofis taşıma hizmetleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile verilmektedir. Firma bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ayrıca kamyon ve kamyonetlerin bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır Şehir içi nakliyat hizmetlerinde kullanılan araçların ekonomik yakıt tüketim özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede proje maliyetleri düşürülmekle birlikte, daha makul rakamlar hizmet verilebilmektedir.

Dizayn Nakliyat Nakliye Yönetimi
Ofis taşıma için tüm kanuni sorumluluk ve nakliyat organizasyonunu firmamız dizayn nakliyatın sigortalı ekibi gerçekleştirmektedir. 1982 den beri hızlı ve güvenli bir şekilde kapalı çelik kasalı nakliye kamyonlarımızla ve sigortalı çalışan kadrolu elemanlarımız süper paketlemeli nakliyecilik hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul’da 3 adet büyük MERCEDES AXOR nakliye kamyonumuz ofis taşıma için her daim hazır beklemektedir. Şehir içi için ideal orta boy FUSO kapalı nakliye kamyonlarımız ve daha az eşyası olanlar içinde 4 adet 17m³ lük Fiat Ducato panelvanlarımızla en kaliteli ofis taşıma hizmetleri vermek için dikkatli ve dizaynlı çalışmaktayız.

Ofis taşıma işi uzmanlık ister. İstanbul da uzman nakliye personeli ve tüm yetki belgeleri eksiksiz olan firmamız DİZAYNNAKLİYAT her zaman ofis taşıma için sizi telefonlarımız ucunda bekliyor. Ucuz nakliyat demek sizi isteğinin sonuca her zaman ulaştıramayabilir. Gerçek kalitede evden eve nakliye ambalaj malzemesi ve bunu uzmanca kaplamaya ve sağa sola çarpmadan düzgünce taşımaya denir. Dizayn istanbul ofis taşıma ve nakliyat firması.

Dizayn Nakliyat (0532) 066 18 54

Ofis Taşıma Fiyatları
Şehir içi nakliyat fiyatları, eşya sayısına, tonajına ve götürülmesi planlanan yeni adresin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplamaları, eşyaların incelenmesinden sonra gerçekleştirilmektedir. Ancak firma, tüm hizmetlerine özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ofis ve ev taşımacılığı gibi hizmetler, sadece alanında uzman personeller ile verilmektedir: Zira bazı nakliyat firmaları, işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük çalışan yevmiyeciler tutmaktadır. Ancak Dizayn taşımacılık firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis taşıma için nakliyat sigortası bazen fiyatı ilave yukarı çıkarsa da, olası kötü sonuçlar için her zaman hayat kurtarmaktadır. Ofis taşıma fiyatı verirken, sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave şehir içi 150TLdir

İstanbul ofis taşıma işlerinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Ofis eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığını uygun fiyata yapıyoruz.

Şehir İçi Ofis Parça Eşya Nakliyesi
“Dizayn nakliyat şehir içi ofis parça eşya taşıma”

Şehiriçi az yada çok farketmez parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi yapıyoruz. Mesala bir tek masa yada dolap gibi ofisinizde bulunan parça eşyalarınızın ofisin içinden alıp paketleyip kutulayıp yeni yerinizde montajı, kurulumu dahil taşıma ve nakliyesini uygun fiyata dizayn nakliyat ile güvenle gerçekleştiririz…

PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Nakliyeci, Evden Eve Nakliye Firmaları, Nakliye Hizmeti  Fiyatları, Sigortalı Nakliyat Firmaları, Nakliyeci Kaç para ister, Uygun Nakliyat, Avantajlı İndirimli Nakliyatçı, Nakliyeciyemi htiyacınız var? Hemen Arayın

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler Arası Nakliyat
Günümüzde, insanların hayatını kolaylaştıracak birçok hizmet sektörü bulunmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti de insanların hayatını kolaylaştıran ve pratik çözümler sunan bir sektördür. Şehirlerarası nakliye, kişilerin eşyalarının bulunduğu yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Firmamız şehirlerarası nakliye işlemlerini, uzman ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin belirlediği tarihlerde, verilen adrese güvenli bir şekilde eşyaların nakliyesi gerçekleştirilir. Nakliye işlemleri için uzman ve profesyonel kişilerden yardım alınması gerekir. Merdiven altı denilen kişiler aracılığıyla gerçekleştirilen nakliye işlemleri sonrasında, eşyalar deforme olarak kullanılamaz hale gelebilir. Ayrıca herhangi bir sorun olduğunda muhatap alınacak kimse bulunamaz.

 

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat
İstanbul, nüfus bakımında Türkiye’nin en kalabalık ilidir. Trafik yoğunluğu ve nüfus yoğunluğu nedeniyle İstanbul şehirlerarası nakliye işlemleri için uzman ve profesyonel kişilerden hizmet alınması gerekmektedir. Firmamız, İstanbul şehirlerarası nakliye işlemlerini son teknolojik ekipman ve son model araçları ile gerçekleştirir. Müşterilerimizin talep ettiği adresten eşyalarını alarak, istedikleri adresi güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli şoförlerimiz zaman kaybetmeden güvenli bir şekilde eşyaların istenilen adrese teslim etmesini sağlamaktadır.

 

İstanbul Şehirler Arası Nakliyatta Dizayn Nakliyat Tecrübesini Yaşayın. 

İstanbul ilinden tüm illere nakliyat yapan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli elemanlarımız, profesyonel şoförlerimiz, son teknolojik ekipmanları ile nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde; yol mesafesi, yol durumu ve hava şartları nedeniyle nakliyenin uzman ve profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Firmamız, son model araçları ile ev, ofis, parça eşya, çeyiz gibi tüm nakliye işlemlerini eşyaların herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır.

 

Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Nakliye hizmeti alırken herhangi bir sorun yaşanmaması için kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Nakliye firması araştırılırken firmanın kalitesi, daha önceden yaptığı işler ve güvenilirliği çok önemlidir. Firma elemanlarının müşterilere karşı tavrı, deneyim ve uzmanlığı, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır. Firmamız, uzman ve deneyimli elemanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan garantili ve güvenilir hizmet anlayışı ile nakliye hizmetini kusursuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Şehirler Arası Nakliyat Öncesi Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?
Şehirlerarası nakliye işlemleri, uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir işlerdir. Şehir içi veya şehirlerarası mesafelerde asansörlü, sigortalı hizmet vermektedir. Firmamız, daima müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutarak eşyaların taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için tüm önlemleri alır ve eşyaların taşınmadan önce expertiz işlemlerini yapar. Eşyalar, uygun paketleme malzemeleri ile paketlenerek istenilen adrese teslim edilir. Şehirlerarası nakliye işlemlerinde, eşyaların istenilen tarihte herhangi bir sorun yaşanmadan taşınması çok önemlidir. Şehirlerarası nakliye işlemleri için firmamız, gerekli taşıma belgelerine sahip; garantili ve sertifikalı hizmet sunmaktadır.

Nakliye Öncesi Neler Yapılır?
Nakliye hizmetleri öncesinde firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için karşılıklı olarak imzalanan sözleşme yapılır. Daha sonra firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız, ücretsiz ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Taşınma günü veya öncesinde eşya paketleme, kutulama, eşyaların araca yerleştirilmesi ve teslimat işlemleri gerçekleştirilir. Tüm aşamaları özenle ve tecrübeli elemanları ile gerçekleştiren firmamız için daima düzen ve disiplinli çalışmak çok önemlidir.

Şehirler Arası için Kaç Gün Önceden Randevu Almak Gerekiyor?
Şehirlerarası nakliye hizmetleri için firmamızdan önceden bir ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Eşyaların ekspertizi, nakliye hizmetinin günü ve tarih ve uygun şekilde daha önceden bir gün belirlenmelidir. Firmamız, müşterilerimiz ile nakliye hizmeti öncesinde nakliye sözleşmesi imzalayarak tüm detayları belirler. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için daha önceden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek randevu almanız daha doğru olacaktır. Şehirlerarası nakliye hizmetinde, eşyanın miktarı ve türüne göre ekspertiz işlemi gerçekleştirilir.

Şehirler Arası Nakliyatta Aracın Eşyaya Göre Olmasının Avantajları
Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde, öncelikle müşterimiz ile yapılan ön görüşme neticesinde taşınacak eşyalar hakkında ve binanın konumu gibi detaylar ile ilgili bilgi alabilmek amacıyla verilen adrese personelimiz yönlendirilerek gerekli tespit işlemi yapılır. Bu tespit işlemlerin yapılmasının sebebi; eşyaların miktarı, kapasitesi, türü belirlenerek ambalajlama için bilgi toplanır ve binanın konumuna göre asansörlü taşıma sisteminin uygun olup olmadığı değerlendirilir. Eşyaların kapasitesi ve türüne göre dayanıklı ambalajlar kullanılarak eşyalar paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Taşıma sırasında eşyalarını yükleneceği aracın büyüklüğü, eşyaların türüne ve hacmine bağlıdır. Eşyalar hakkında gerekli bilgiler elde edildikten sonra uygun büyüklükte, tüm eşyaların sığabileceği ve taşıma sırasında herhangi bir hasar durumunun oluşmaması için en uygun araç ayarlanır.

Şehirlerarası Arası Nakliyat Süresi
Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, eşyalar bir ilden başka bir ile nakliyesi gerçekleştirilir. Nakliye süresi, yol mesafesine göre farklılık gösterir. Ortalama olarak şehirlerarası nakliye işlemleri, 1 ile 3 gün içerisinde tamamlanması sağlanır. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli şoförlerimiz, eşyaların kısa süre içerisinde talep edilen adrese sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat Yapıyor musunuz?
Firmamız, nakliye sektöründe kaliteli ve disiplinli çalışma prensibi doğrultusunda nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm noktalarına eşyaların kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde taşınması için uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir. Şehirlerarası nakliye firma seçiminde, firmanın sertifikalı ve garantili hizmet sunması çok önemlidir. Nakliye hizmetleri için merdiven altı diye tabir edilen kişilerden alınan hizmet sonrasında birçok sorunla karşılaşılabilir. Bu tür firmaların yaptığı taşıma işlemleri sonrasında, eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. 7/24 hizmet veren firmamız; paketleme, ambalajlama, eşyaların taşınması gibi tüm aşamalarda uzman ekip ve ekipmanları ile hizmet vermektedir. Evlerde bulunan eşyaların, kişiler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan firmamız elemanları, sorunsuz taşımacılık hizmetinde minimum risk ile hizmet verme anlayışındadır. Eşyaların tamamı sigortalanarak taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Taşıma sırasında eşyalarda olası herhangi bir deformasyon, çizik, kırık, düşme gibi bir durum söz konusu olursa, zararların tamamı sigorta poliçesinde belirtilen tutarlara göre karşılanır.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Eşyaların Paketlenmesi
Evden eve nakliyat hizmetinde firmamız, evde bulunan koltuk, kanepe, mobilya, beyaz eşya gibi tüm eşyaların uygun paketleme malzeme kullanılarak ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda elbise, mutfak eşyası gibi malzemelerinde paketlenme işlemi yapılır. Özel olarak kullanılan paketleme malzemeleri, eşyaların türüne göre belirlenir. Evden eve nakliye hizmetinde firmamız, tüm detayları büyük bir titizlikle uzman elemanlarıyla tamamlamaktadır. Nakliye hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya İçin Marangoz ve Ekipleriniz Profesyonel mi?
Evden eve nakliye hizmeti alan kişilerin, en çok merak ettiği noktalardan birisi de mobilya için marangoz hizmeti veren kişilerin profesyonelliği ve uzmanlığıdır. Firmamız; eşyaların taşınması, paketlenmesi, demontajı, montajı için tüm işlemleri işinde uzman ve deneyimli elemanları ile gerçekleştirir. Eşyaların demontajı ve montajı esnasında hasar görmemesi için hizmet veren marangozlarımız, deneyimli ve işinde uzman kişilerdir. Özellikle evlerde bulunan koltuk, kanepe, mobilya gibi eşyaların özenli bir şekilde demonte, montaj ve paketleme işlemi gerçekleştirilmelidir.

Asansörlü Şehirler Arası Nakliyat Yapıyor musunuz?
Evden eve nakliyat, eşyaların bulunduğu evden taşınılacak diğer eve taşınması işlemidir. Evlerde; koltuk, kanepe, beyaz eşya gibi maddi ve manevi değeri bulunan pek çok eşya bulunur. Bu eşyaların taşınması için profesyonel destek alınması gerekir. Firmamız, İstanbul şehirlerarası evden eve nakliye işlemlerini uzman ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirir. Evden eve nakliye işlemlerinde, firmamız bünyesinde bulunan deneyimli elemanlarımız eşyaların bulunduğu eve giderek eşyaların ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Taşınma günü veya 1 gün öncesinde, tüm eşyalar uygun paketleme malzemesi kullanılarak ambalajlanır. Evde bulunan mobilyaların, demonte işlemi özenli bir şekilde tamamlanır. 

Asansörlü Taşıma Hizmeti Nedir?
Firmamız eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için son teknolojik sistem asansörlü taşıma hizmetini kullanır. Günümüzde apartmanların çok yüksek katlı olması, merdiven boşluklarının dar olması gibi nedenler asansörlü taşıma hizmetini zorunlu hale getirmiştir. Paketlenmesi gerçekleştirilen eşyalar, asansör sistemi ile araçlara yerleştirilir. Daha sonra araçlardan eşyalar, tekrar asansör sistemiyle nakliyesi gerçekleştirilecek eve taşınır. İstanbul şehirlerarası evden eve nakliye işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi Bir Şehirler Arası Nakliyat Firmasında Olması Gerekenler?
Evlerde; koltuk, kanepe, gardırop, masa, sandalye, beyaz eşya gibi pek çok eşya bulunur. Bu eşyaların taşınması ve paketlenmesi oldukça zor ve meşakkatli işlemlerdir. Bu nedenle evden eve nakliye işlemleri için uzman ve profesyonel kişilerden yardım alınması gerekir. Firmamız, Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’dan, diğer illere eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyatta evde kullanılan eşyalar bir ilden başka bir ile taşınırken taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için eşyaların paketlenmesi ve araca yerleştirilmesi işlemi, özenle ve dikkatle gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde yolda karşılaşılabilecek en ufak hasarda bile eşyalar kullanılamaz hale gelebilir.

Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Yapılmalıdır?
Firmamız, Türkiye’de bütün iller arasında evden eve nakliye hizmetlerini, kolay ve profesyonelce gerçekleştiren bir kurumdur. Eşyaların bir evden başka bir eve taşınması, oldukça zor ve meşakkatli işlemlerdir. Eşyaların toplanması, demontajı, montajı, araca yerleştirilmesi gibi birçok prosedürden oluşan nakliye hizmetleri profesyonel hizmet gerektirir. Firmamız, uzman ve deneyimli elemanları son teknolojik aletleri, ekipmanları ve deneyimli şoförleri ile nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Eşyaların sigortalanması için ekspertiz işlemleri yapılır. Daha sonra eşyaların türüne uygun şekilde paketleme sistemi, gerekli ambalajlama malzemeleri, asansör sistemi gibi tüm detaylar belirlenir. Şehirlerarası evden eve nakliyat işleminde, dikkatli ve özenli olmak çok önemlidir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?
Taşıma işlemleri ile ilgili olarak müşterimiz ile tüm detayların yer aldığı sözleşme imzalanır. Eşyaların ekspertiz işlemleri tamamlanarak, sigortalanır. Taşıma günü ya da 1-2 gün öncesinden eşyalar, taşıma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için eşyanın türüne göre ambalajlar kullanılarak paketlenir. Beyaz eşyalar, özenle ve dikkatle sarılır. Mobilya ürünleri, mobilya ustalarımız tarafından demontaj işlemleri yapılarak taşımaya hazır hale getirilir. Şehirlerarası taşıma işlemleri profesyonellik gerektirdiğinden sorunsuz güvenle eşyalarını taşımak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Şehirler Arası Nakliyat Yasak mı?
Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti alınacak firmanın, taşımacılık için gerekli olan belge ve sertifikalara sahip olması halinde istenilen ilden ile nakliyat işlemlerinin yapılmasında sakınca yoktur. Şehirlerarası taşımacılık, bir ilde bulunan eşyaların başka bir ile taşınması nakliye işlemidir. Firmamız, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sunan kaliteli ve deneyimli bir kurumdur. Firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız ve şoförlerimiz, işlerinde uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca kullandığımız tüm ekipmanlar, son teknolojik ve taşıma işlemini gerçekleştirecek araçlarımız son modeldir. Taşıma işlemlerinde; eşyaların ekspertizi, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi, demontajı gibi tüm aşamalarda profesyonellik çok önemlidir.

 

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları
Şehirlerarası nakliye firması seçiminde, firmanın deneyimi ve kalitesi çok önemlidir. Firmamız, şehirlerarası nakliyat işlemlerini uzman ve profesyonel elemanları, deneyimli şoförleriyle kısa süre içerisinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirir. Taşımacılıkta en önemli hususlardan birisi de eşyaların sigortalanmasıdır. Şehirlerarası nakliye işlemleri için eşyaları sigortalayarak taşıyan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliyat fiyatları belirlenirken, eşyaların kapasitesi, hacmi, eşyaların taşınacağı binanın kat seviyesi, yol mesafesi, ekstra hizmetler, eşyaların sigortalanması gibi faktörler esas alınır. Firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sunan köklü geçmişe sahip profesyonel bir firmadır.

 

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları
Kişiler; tayin, iş değişikliği, eğitim gibi nedenlerden dolayı bir ilden başka bir ile taşınmak zorunda kalabilirler. Ancak şehirlerarası evden eve taşınma işlemleri, zor ve oldukça yorucudur. Tüm eşyaların paketlenmesi, demontajı, montajı gibi birçok işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Şehirlerarası evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız, taşınma işlemlerini kolay ve pratik bir hale getirmektedir. Firmamız elemanları, eşyaların bulunduğu eve giderek ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Daha sonra müşterilerimiz ile bir sözleşme imzalanarak kişilerin mağdur olmasının önüne geçilir. Taşınma gününe karar verildikten sonra firmamız elemanları, eşyaların bulunduğu eve giderek mobilyaların demonte işlemlerini gerçekleştirir. Tüm eşyalar, uygun paketleme malzemeleri ile ambalajlanarak taşınmaya hazır hale getirilir.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?
Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlar; yol mesafesine, sigortacılık hizmetleri, eşyaların miktarına göre belirlenir. Firmamız, daha önceden müşterilerimiz ile iletişime geçerek eşyaların ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Eşyaların miktarına uygun şekilde araçlar belirlenir. Firmamız kaliteli hizmeti, uygun fiyatlara sunmaktadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları araştırılırken firmanın kalitesi ve güvenilirliği ön planda tutulmalıdır. Ucuz ve kalitesiz hizmet sunan kişiler/firmalar, eşyaların herhangi bir hasar görmesi durumunda kişilerin mağduriyetini gidermez. Evde bulunan eşyalar, hem maddi hem de manevi değeri yüksek malzemelerdir.

 

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları Belirlenirken Nelere Dikkat Edilir?
Türkiye’nin her noktasına ev, ofis, parça eşya, gibi tüm nakliye işlemlerini kısa süre içerisinde garanti kapsamında kaliteli hizmet sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, teslimat işlemlerini belirleyeceği süre içerisinde minimum hasar riski ile gerçekleştirir. Şehirlerarası nakliye ihtiyaçları için firmamız uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli elemanlarımız, son teknolojik ekipmanlarımız ile nakliye işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Taşıma işlemlerini, eziyet olmaktan çıkararak pratik ve güvenilir bir şekilde tamamlamaktayız. Şehirlerarası nakliye için tercih edilecek firmanın hizmet anlayışı, yaptığı uygulamalar çok önemlidir. Firmanın; taşıma sürecinin nasıl işleyeceği, planlama gibi tüm aşamalarda pratik ve hızlı çözümler sunması gerekir.

 

Şehirler Arası İstanbul Nakliyat Şirketlerinde Müşteri Memnuniyeti
Nakliye hizmetleri, kişilerin hayatını kolaylaştıracak pratik çözümler sunar. Eşyaların taşınması, paketlenmesi, profesyonellik ve deneyim gerektirir. İstanbul şehirlerarası nakliyat fiyatları; yol mesafesine, kişilerin talep ettiği ekstra hizmetlere ve eşyanın miktarına göre değişir. Şehirlerarası nakliyat fiyatları hakkında güncel ve detaylı bilgiler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız daima müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak disiplinde ve titizlikle tüm işlemleri gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, kaliteli hizmeti uygun fiyatları sunmaktayız. Sertifikalı ve garantili hizmet sunan firmamız, müşterimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için tüm işlemleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

İSTANBUL’DA ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT ve EŞYA TAŞIMACILIĞI

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

İstanbul da nakliyat için eğer ciddi kurumsal firmalarla çalışmazsanız eşyalarınızın hasar gördüğü kullanılamaz hale geldiği, nakliye şirketi ile iletişim bile kuramayacağınız bir taşıma haline dönüşebilir

Peki şehirler arası nakliyat için ne yapmak gerekir?

Tecrübeli ve her biri alanında deneyimli personel (marangoz ve elektrikçi dahil) kadrosu ile profesyonel hizmet verilebilecek şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi bulmak lazım.

Sigortalı Taşımacılık yapacak güçlü firmalar ile çalışmak gerekir.

Taşıma öncesi tüm eşyalarınızı ve taşınacakları sigorta ile koruma altına almaktır.

İstanbulun tüm ilçelerine şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinizi, itina ile yapıyoruz. Eşyalarınız bizimde güvende. Sözümüzün sonuna kadar arkasındayız. Söz bizde namusdur. İstanbul evden eve 05320661854.

Unutmayın Dizayn nakliyat dizaynlı ve düzenli işler yapar Ücretsiz Ekspertiz ile Alanında uzman eksperlerimiz taşıma öncesi ücretsiz danışmanlık ve ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Fiyatta ve zamanda anlaşılamaması durumunda hiçbir ücret talep edilmez. Hiçbir zaman evden eve nakliyat ile ilgili ilave ücret talep etmeyiz.

Dizayn nakliyat eşyalarınızı kendi personeli ile paketleme yaptıktan sonra ev taşımaya geçmektedir. Evinizin Mobilyaları Sökülür, Ambalajlanır Zarar Görmemesi için kalın naylonlarla paketlenir sonrasında taşıma ve varış yerinde de yerine yerleştirilmesi ve kurulması yapıldıktan sonra teslim edilir. Uzman ve kaliteli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Şehirlerarası nakliyat sigortası bazen nakliye fiyatını yukarı çıkarsa da, olası kötü sonuçlar için hayat kurtarmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı verirken, sigorta fiyatı nakliye fiyatına ilave 150TL dir.

Şehirlerarası Evden Eve Eşya Taşıma
Şehirlerarası Evden Eve Taşıma
Şehirlerarası Çeyiz Taşıma
Şehirlerarası Bina Taşıma
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
Şehirlerarası Kasa Taşıma
Şehirlerarası Evden Eve Taşıma
Ofis Taşıma
Okul Taşıma
Fabrika Taşıma
Fuar Eşyası Taşıma
Şirket Taşıma
Dizi Film Ekipmanları Taşıma
Evden Eve Nakliye

Dizayn nakliyat istanbul evden eve nakliyat ve taşımacılık 0532 066 18 54

NAKLİYE ÖNCESİ

Evden eve nakliyat öncesi yapılması gereken işlerimiz sırasıyla aşağıdaki gibidir. Dizayn ve düzen ve disiplin ana ilkelerimiz ve düsturlarımızdır.

Karşılıklı Anlaşma İmzalı Sözleşme

Karşılıklı müşterimizin istediğini anlamak ve ona verebileceğimiz nakliyat hizmtini anlatmak ve konuştuklarımızı yazıya döküp karşılıklı imza altına alıyoruz. Şehirlerarası nakliyat iş bitimine kadar sözümüze sadık kalmaya yemin ediyoruz.

Eşya paketleme Eşya Kutulama

Taşınacak eşya apartman yada binadan ineceği için mutlaka çok iyi sarılması ve paketlenmesi gerekir. Çok iyi paketleme ve ambalajlma yapıldığında olası çiziklere karşı en iyi önlem alınmış olur.

Varış da Sağ salim Teslimat

Tüm söktüğümüz mobilya vesair gibi eşyalarınız gene aynı şekline getirip yani demontajını tamamlayıp sizin istediğiniz odaya ve sizin istediğiniz yere kurup size teslim ediyoruz. Mutlu müşteri bizim en önemli bir değerdir. Bir müşteri bize BİN müşteri getirilecektir. İşimizi bu inançla yapıyoruz.Şehirlerarası nakliyat demek işi sağ salim bitirmek demektir. Eşyayı dağıtmadan yerleştirmek demektir. Eşyayı müşterinin istediği odaya taşıyıp orda montajını sağlıklı bir şeklide yapmak demektir.

Güleryüzlü Hizmet

Kaliteli Nakliyat

Kaliteli malzeme ile ambalajlama. Tüm kamyon ve asansörlü vinçlerimiz K1K2K3 belgelerine sahiptir.

Garantili Nakliyat

Garantili hizmet politikası.

evden eve nakliyat

Zamanında Nakliye

Tam zamanında söz verdiğimiz zaman da varış noktasındayız..

Sigortalı Nakliye

Tüm eşyalarınız taşıma sigortası ile sigortalanmaktadır..

Şehirler arası nakliyat

Dizayn şehirlerarası nakliyatın, müşterilerinin beklentilerini eksiksiz yerine getirebilmek için ihtiyaç duyduklari kaliteli hizmeti en yüksek seviyeye ulaştırmaktadır..

Dizayn nakliyat şirketi ve kurumsal ekibi tüm profesyonelliğimizle

İstanbuldan

her gün 2 araç doğu bölgesine,

2 araç karadeniz bölgesine,

2 araç da doğu bölgesine

beklemeden çıkış yapmaktadır.

Şehirler arası nakliyat sektöründe lider olmayı hedefleyen dizayn nakliyat; taşıma sürecine gelinmeden mutlaka taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz yapılmakta, müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra müşterimiz için uygun tarihe rezerve edilmektedir.

Şehirler arası nakliyatı evden eve kalitesinde yaşamak için birçok seçeneğimiz var. Hasarsız Nakliye garantisi, demonte ve monte işlemleri, İşini iyi bilen uzman kadro, 50BİNTL evden eve nakliyat Sigortası, Müşteri memnuniyeti garantisi Taşınacak eşyanın cinsi büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm şehirlerine aynı gün (lütfen randevu alınız) hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Evden eve nakliye

Her insan hayatında en az bir kere taşınmıştır. Kimi tayin, kimi kentsel dönüşüm kimi ev sahibi yada komşuluk ilişkileri yada göç nedenleri gibi değişik sebeplerle sık sık taşınmak zorunda kalabilir insanlar. Sizin de mutlaka bir gün taşıma şirketi ihtiyacınız olduğunda taşınma işleri ile asla uğraşmak istemezseniz biz tüm işi zor sıkıcı ağır nakliye işinin tamamını gerçekleştirmeye taahhüt ederiz. Profesyonel bir nakliye firması ile çalışmak her zaman size para ve zaman kazandırır. Eğer modern ve profesyonel evden eve nakliyat firması halen tanımıyorsanız taşınmadan önce mutlaka dizayn evden eve nakliyat firmasından bilgi alabilirsiniz .

Şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirler arası nakliyat işlerinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Ev eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde kaplayıp taşınmaktayız. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığı yapıyoruz.

Müşterinin söyledikleri doğrultuda telefonda yaklaşık fiyat verebiliyoruz.

Anında nakliyat fiyat teklifi hazırlayıp size imzalı kaşeli olarak gönderebiliriz.

Müşterimizden tek isteğimiz konum oda kat adres eşya bilgilerini ekspertiz bize yazmaları yada fotograf çekip bize mail yada whattsap yolu ile göndermeleri.

Şehirlerarası Ev Taşıma Şirketi

En kaliteli kamyon ev taşıma şirketi olmak için yeterli değildir. Ev taşıma ve nakliyatla ilgili personel ile dizayn nakliyat şirketi olarak süper ve sorunsuz evden eve nakliyat hizmetleri sunarız. .

Uzman personel, Uzman şehirlerarası taşımacılık

Tüm katlara asansörlü nakliyat ile çok rahatlıkla ulaşabilmekteyiz..

Kaliteli Şehirlerarası Nakliyatın gerçek adresi.

Sürekli nakliyat hakkındaki yenilikleri takip edip en iyi evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Siz yeterki nakliyat hakkında bizi arayın.

Sigortalı Şehirlerarası Taşımacılık

Tüm eşyalarınız bizimle güvende. Nakliyat öncesi sigorta yapıp olası tehlike ve afetlere karşı tedbir almaktayız.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Kargo şirketleri gibi uzun yol tek parça eşyalarınız uygun fiyata nakliyesini yapmaktayız.

Şehirler arası Ev Taşıma, şehirlerarası Ev Nakliyat

İster şehir içi ister şehirlerarası tüm nakliyat ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek altyapı kamyon ve personel temini ile dizayn nakliyat size yeter..

Dizayn Nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat, Şehir Dışı Nakliye Firması

  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir İçi Nakliyat
  • Evden Eve Nakliyat
  • Parça Eşya Taşıma

53 Yıllık

Tecrübe

+17405

Dizayn Nakliyat Taşıma Hizmeti
İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT, ŞEHİR DIŞI NAKLİYE FİRMASI
Canik Ofis Taşıma

Canik Ofis Taşıma Yorumlar

Canik Ofis Taşıma Haber ve Yazılar

Haberler & Blog

Asansörlü Nakliyat

Canik Ofis Taşıma Asansörlü Nakliyat ... Devamını oku

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları

Canik Ofis Taşıma Şehirlerarası Nakliyat Fiyatlarınımı Merak Ettiniz? Fiyat Almak İçin İletişim Sayfamızdan Veya Telefon Numaralarımızdan Bizi Direk Arıyarak Uygun İndi ... Devamını oku

Nakliyat Öncesi Neler Yapılır?

Canik Ofis Taşıma Nakliyat hizmetleri öncesinde Dizayn nakliyat firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha iyi hizmet verebilme ... Devamını oku

Canik Ofis Taşıma

Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliye hizmeti alırken herhangi bir sorun yaşanmaması için kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Nakliye firması araştırılırken firmanın kalitesi, daha önceden yaptığı işler ve güvenilirliği çok önemlidir. Firma elemanlarının müşterilere karşı tavrı, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma deneyim ve uzmanlığı, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır. Firmamız, uzman ve deneyimli elemanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan garantili ve güvenilir hizmet anlayışı ile nakliye hizmetini kusursuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Şehirler Arası Nakliyat Öncesi Ekspertiz Hizmetiniz Var mı? 

Şehirlerarası nakliye işlemleri, uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir işlerdir. Şehir içi veya şehirlerarası mesafelerde asansörlü, sigortalı hizmet vermektedir. Firmamız, daima müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutarak eşyaların Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için tüm önlemleri alır ve eşyaların taşınmadan önce expertiz işlemlerini yapar. Eşyalar, uygun paketleme malzemeleri ile paketlenerek istenilen adrese teslim edilir. Şehirlerarası nakliye işlemlerinde, eşyaların istenilen tarihte herhangi bir sorun yaşanmadan taşınması çok önemlidir. Şehirlerarası nakliye işlemleri için firmamız, gerekli taşıma belgelerine sahip; garantili ve sertifikalı hizmet sunmaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat  Öncesi Neler Yapılır?

Nakliye hizmetleri öncesinde firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için karşılıklı olarak imzalanan sözleşme yapılır. Daha sonra firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız, ücretsiz ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Taşınma günü veya öncesinde eşya paketleme, kutulama, eşyaların araca yerleştirilmesi ve teslimat işlemleri gerçekleştirilir. Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Eşyası Taşıma Tüm aşamaları özenle ve tecrübeli elemanları ile gerçekleştiren firmamız için daima düzen ve disiplinli çalışmak çok önemlidir.

Şehirler Arası için Kaç Gün Önceden Randevu Almak Gerekiyor?

Şehirlerarası nakliye hizmetleri için firmamızdan önceden bir ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Eşyaların ekspertizi, nakliye hizmetinin günü ve tarih ve uygun şekilde daha önceden bir gün belirlenmelidir. Firmamız, müşterilerimiz ile nakliye hizmeti öncesinde nakliye sözleşmesi imzalayarak tüm detayları belirler. Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Eşyası Taşıma Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için daha önceden müşteri temsilcilerimiz Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma  ile iletişime geçerek randevu almanız daha doğru olacaktır. Şehirlerarası nakliye hizmetinde, eşyanın miktarı ve türüne göre ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde, öncelikle müşterimiz ile yapılan ön görüşme neticesinde taşınacak eşyalar hakkında ve binanın konumu gibi detaylar ile ilgili bilgi alabilmek amacıyla verilen adrese personelimiz yönlendirilerek gerekli tespit işlemi yapılır. Bu tespit işlemlerin yapılmasının sebebi; eşyaların miktarı, kapasitesi, Sigortalı nakliyat Şirketi türü belirlenerek ambalajlama için bilgi toplanır ve binanın konumuna göre asansörlü taşıma sisteminin uygun olup olmadığı değerlendirilir. Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Eşyası Taşıma  Eşyaların kapasitesi ve türüne göre dayanıklı ambalajlar kullanılarak eşyalar paketlenir ve taşımaya hazır hale getirilir. Taşıma sırasında eşyalarını yükleneceği aracın büyüklüğü, eşyaların türüne ve hacmine bağlıdır. Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma Eşyalar hakkında gerekli bilgiler elde edildikten sonra uygun büyüklükte, tüm eşyaların sığabileceği ve taşıma sırasında herhangi bir hasar durumunun oluşmaması için en uygun araç ayarlanır.

Şehirlerarası Arası Nakliyat Süresi Kaç Gündür?

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, eşyalar bir ilden başka bir ile nakliyesi gerçekleştirilir. Nakliye süresi, yol mesafesine göre farklılık gösterir. Ortalama olarak şehirlerarası nakliye işlemleri, 1 ile 3 gün içerisinde tamamlanması sağlanır. Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli şoförlerimiz, eşyaların kısa süre içerisinde talep edilen adrese sorunsuz bir şekilde Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Eşyası Taşıma taşınmasını sağlamaktadır.

Canik Ofis Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Taşıma, Nakliyeci Telefon numarası, Nakliyat Fiyatları, En Uygun Nakliyat Firmaları, Sigortalı nakliyat Şirketi

Canik Ofis Taşıma Dizayn Nakliyat


Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat Yapıyor musunuz? 

Firmamız, nakliye sektöründe kaliteli ve disiplinli çalışma prensibi doğrultusunda nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm noktalarına eşyaların kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde taşınması için uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir. Şehirlerarası nakliye firma seçiminde, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma  firmanın sertifikalı ve garantili hizmet sunması çok önemlidir. Nakliye hizmetleri için merdiven altı diye tabir edilen kişilerden alınan hizmet sonrasında birçok sorunla karşılaşılabilir. Bu tür Firmaların yaptığı taşıma işlemleri sonrasında, eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. 7/24 hizmet veren firmamız; paketleme, ambalajlama, eşyaların taşınması gibi tüm aşamalarda uzman ekip ve ekipmanları ile hizmet vermektedir. Evlerde bulunan eşyaların, kişiler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan firmamız elemanları, sorunsuz taşımacılık hizmetinde minimum risk ile hizmet verme anlayışındadır. İstanbul Şehirlerarası Nakliyat Firması, Parça Eşya Taşıma Eşyaların tamamı sigortalanarak taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Taşıma sırasında eşyalarda olası herhangi bir deformasyon, çizik, kırık, düşme gibi bir durum söz konusu olursa, zararların tamamı sigorta poliçesinde belirtilen tutarlara göre karşılanır.

Canik Ofis Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Taşıma, Nakliyeci Telefon numarası, Nakliyat Fiyatları, En Uygun Nakliyat Firmaları, Sigortalı nakliyat Şirketi

Canik Ofis Taşıma Dizayn Nakliyat 05320661854


Canik Ofis TaşımaCanik Ofis Taşıma
Canik Ofis Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Taşıma, Nakliyeci Telefon numarası, Nakliyat Fiyatları, En Uygun Nakliyat Firmaları, Sigortalı nakliyat Şirketi
Canik Ofis Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Taşıma, Nakliyeci Telefon numarası, Nakliyat Fiyatları, En Uygun Nakliyat Firmaları, Sigortalı nakliyat Şirketi

Canik Ofis Taşıma 2022Canik Ofis Taşıma, OFİS EŞYASI TAŞIMA Canik Ofis Taşıma

Ofis taşıma için kaliteli malzeme ile paketlemeli taşımacılık yapıyoruz. Sizde ofis taşıma ihtiyaçlarınız için hemen bizden fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Dizayn nakliyat İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası güvenli ve uygun fiyatlı ofis taşıma şirketidir.

Ofis taşıma ve nakliyesi konusunda tecrübeli olan firmamız karşılıklı güven esas olmak şartı ile nakliyat alanlarındaki titiz ve prensipli nakliye çalışmalarımız ile Türkiye de lider nakliye firmasıdır. Ofis taşıma ile ilgili materyelleri çok iyi biliyor ve hangi ağırlıktaki ofis eşyasını nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilen firmamız nakliye sektörünü yakından takip edip, çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri güncel olarak firma envanterimize eklemeye çalışıyoruz. Örneğin çok daha kaliteli paketleme malzemesi, taşıma halatları, taşıma esnasında eşyaların çizilmemesi için gerek köşebent ve kauçuk malzemeler, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye vinçleri gibi… Ofis taşıma denince aklınıza sadece bir kaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmesin. Evden eve nakliye planlı çalışma sistemi gerektiren bir şekilde taşınma biçimidir. Hele Türkiye gibi büyük bir yer de, her kamyonu olanın ofis taşıyabileceği anlamına gelmez.

İstanbul tüm ilçelerinde ofis taşıma lazım olduğunda dizayn nakliyat şirketimiz personeli ile önce eşyayı ve ofis malzemelerini yerinde görmek için ücretisiz olarak ekspertiz hizmeti vermektedir eşyaya bakmadın verilen fiyat çok gerçekçi olamamaktadır. Zira müşteri de tam olarak istediğini bazen anlatamayabilmektedir.

Herkes giriş kattan giriş kata taşınsaydı eskiden olduğu gibi o zaman nakliyecilik diye bir şey olmazdı. Artık yıl 2019, yüksek katlar, dar merdiven yapıları, bazı sokak ve caddelerin çok yoğun olduğu merkezler haline dönüşmesi gibi etkenler evden eve nakliyat diye kocaman bir sektör haline gelmiştir. İstanbul şehir içi nakliyat için büyük yatırımlar yapılmış ve bir çok firma asansörlü nakliye vinci almış ve sektör istanbul da iyice büyümüş ve kurumsallaşmıştır. Siz de istanbul da şehir içi nakliyat için uzman kurumsal ve asansörlü nakliye vinçi olan bir taşıma ve nakliyat şirketi arıyorsanız dizayn nakliyat size yeterlidir.
Müşteri memnuniyetini temel alarak oluşturduğumuz şirket politikamız ile; kaliteli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmekteyiz. Ofis taşıma öncesinde firmamızın Nakliyat Eksperleri, taşınacak eşyalarınızı ve binayı inceledikten sonra nakliyat ile ilgili bir rapor hazırlar. Bu rapor, verilecek fiyat teklifinin de belirlenmesinde önemli rol oynar. Dizayn nakliyatın incelemesi sırasında ihtiyaç duyduğunuz evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızın eksperlerimize iletebilir, taşınma sırasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız, taşıma günü paketlenir. Paketleme ne kadar iyi olursa eşyalarınızda bir o kadar güvenli taşınır. Bunun için her bir eşyanıza uygun paketleme seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Elbiseleriniz için, özel askılı elbise kolileri, mobilyalarınızın için balonlu naylon, kırılacaklarınız için beyaz kağıt kullanılarak kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız uygun şekilde paketlenir.

İstanbulun 2 yakasını da çok iyi bilen şirketimiz ve nakliye personellerimiz ile, istanbul şehir içi, şehirlerarası ofis taşımaları için yanınızda olacağız. Güvenli Nakliyat Dizayn taşımacılık firması gerek uzman personelleri gerekse uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyaları güvenli bir şekilde taşımaktadır. Örneğin ambalajlanan eşyalar fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Sevkiyat sırasında iki farklı eşyanın birbirine zarar vermemesi içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır.

Ofis taşıma hizmetleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile verilmektedir. Firma bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ayrıca kamyon ve kamyonetlerin bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır Şehir içi nakliyat hizmetlerinde kullanılan araçların ekonomik yakıt tüketim özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede proje maliyetleri düşürülmekle birlikte, daha makul rakamlar hizmet verilebilmektedir.

Dizayn Nakliyat Nakliye Yönetimi
Ofis taşıma için tüm kanuni sorumluluk ve nakliyat organizasyonunu firmamız dizayn nakliyatın sigortalı ekibi gerçekleştirmektedir. 1982 den beri hızlı ve güvenli bir şekilde kapalı çelik kasalı nakliye kamyonlarımızla ve sigortalı çalışan kadrolu elemanlarımız süper paketlemeli nakliyecilik hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul’da 3 adet büyük MERCEDES AXOR nakliye kamyonumuz ofis taşıma için her daim hazır beklemektedir. Şehir içi için ideal orta boy FUSO kapalı nakliye kamyonlarımız ve daha az eşyası olanlar içinde 4 adet 17m³ lük Fiat Ducato panelvanlarımızla en kaliteli ofis taşıma hizmetleri vermek için dikkatli ve dizaynlı çalışmaktayız.

Ofis taşıma işi uzmanlık ister. İstanbul da uzman nakliye personeli ve tüm yetki belgeleri eksiksiz olan firmamız DİZAYNNAKLİYAT her zaman ofis taşıma için sizi telefonlarımız ucunda bekliyor. Ucuz nakliyat demek sizi isteğinin sonuca her zaman ulaştıramayabilir. Gerçek kalitede evden eve nakliye ambalaj malzemesi ve bunu uzmanca kaplamaya ve sağa sola çarpmadan düzgünce taşımaya denir. Dizayn istanbul ofis taşıma ve nakliyat firması.

Dizayn Nakliyat (0532) 066 18 54

Ofis Taşıma Fiyatları
Şehir içi nakliyat fiyatları, eşya sayısına, tonajına ve götürülmesi planlanan yeni adresin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplamaları, eşyaların incelenmesinden sonra gerçekleştirilmektedir. Ancak firma, tüm hizmetlerine özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ofis ve ev taşımacılığı gibi hizmetler, sadece alanında uzman personeller ile verilmektedir: Zira bazı nakliyat firmaları, işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük çalışan yevmiyeciler tutmaktadır. Ancak Dizayn taşımacılık firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis taşıma için nakliyat sigortası bazen fiyatı ilave yukarı çıkarsa da, olası kötü sonuçlar için her zaman hayat kurtarmaktadır. Ofis taşıma fiyatı verirken, sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave şehir içi 150TLdir

İstanbul ofis taşıma işlerinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Ofis eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığını uygun fiyata yapıyoruz.

Şehir İçi Ofis Parça Eşya Nakliyesi
“Dizayn nakliyat şehir içi ofis parça eşya taşıma”

Şehiriçi az yada çok farketmez parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi yapıyoruz. Mesala bir tek masa yada dolap gibi ofisinizde bulunan parça eşyalarınızın ofisin içinden alıp paketleyip kutulayıp yeni yerinizde montajı, kurulumu dahil taşıma ve nakliyesini uygun fiyata dizayn nakliyat ile güvenle gerçekleştiririz…

Canik Ofis TaşımaCanik Ofis Taşıma
Canik Ofis Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Taşıma, Nakliyeci Telefon numarası, Nakliyat Fiyatları, En Uygun Nakliyat Firmaları, Sigortalı nakliyat Şirketi
Canik Ofis Taşıma, Şehirlerarası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat Firması, Ofis Taşıma, Nakliyeci Telefon numarası, Nakliyat Fiyatları, En Uygun Nakliyat Firmaları, Sigortalı nakliyat Şirketi

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat, Şehir Dışı Nakliyat Firması, Ev Taşımacılık Hizmetleri, Lojistik Firması, Parça Eşya, Ofis Eşyası Taşıma, Sigortalı Nakliyeci, Nakliyat Fiyatları, Nakliyeci Telefon numarası, Web Sitesi, İstanbul Nakliye Kars şehirler arası nakliyat


2022 Canik Ofis Taşıma

Canik Ofis Taşıma İstanbul Şehirler Arası Nakliyat, Şehir Dışı Nakliyat Firması, Ev Taşımacılık Hizmetleri, Lojistik Firması, Parça Eşya, Ofis Eşyası Taşıma, Sigortalı Nakliyeci, Nakliyat Fiyatları, Nakliyeci Telefon numarası, Web Sitesi, İstanbul Nakliye Kars şehirler arası nakliyat