EN İYİ NAKLİYAT FİRMASI

evden eve nakliyatistanbul evden eve nakliyat şirketi evden eve nakliyatsigortalı evden eve evden eve nakliyatevden eve nakliyat sigortalı taşıma

EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI DİZAYN NAKLİYAT

dizaynnakliyat

Sigortalı Nakliyat

İstanbul ilinde sigortalı evden eve nakliyat firması arıyorsanız, bilgi almak için en iyi yer olan şirketimizin web sitesine hoşgeldiniz. Sizlere istanbul da sigortalı nakliyat nasıl olmalı, ne kadar olmalı, kaç eleman ile ve hangi boy ve şekildeki kamyon ile olması gerektiğini resimlerle ve çeşitli makaleler ile anlatmaya çalışcağız.

DİZAYN İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, eşya taşımacılığı gibi tüm sektörel alanlarda da hizmet vermektedir. Kurumsal şirketlere özel olarak da araçlar tahsis edilmektedir.

Ekonomik fiyatlar ile sigortalı taşıma ve nakliye şirketi olan dizayn istanbul nakliyat, müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Özellikle de direk olarak müşteriler ile muhatap olunmaktadır. Google yorumlarıyla sabit olan yüksek memnuniyete sahip Dizayn nakliyat gerek fiyat gerekse sigortalı nakliyat açısından rakiplerini geri de bırakmaktadır. Sizde hemen firmamız dizayn nakliyat ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat
Ev nakliyesi zaman alıcı ve ev sahipleri için yorucu bir işlemdir.  Bu nedenle ev sahipleri için kolay ve hızlı bir taşınma imkanı sunmaktayız. Firmamızdan alacağınız her hizmet için ilk etapta evlerinize ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunmaktayız. Böylece evlerinizde bulunan eşya kapasitesi, eşya değeri ve yeni evin uzaklığı gibi alanlarda detaylı bilgi edinerek, sizlere en uygun fiyat teklifini vermekteyiz. Akabinde eşya paketleme ve de montaj hizmetlerimiz ile eşyalarınız kırılmayacak bir şekilde paketlenir. Böylece yol boyunca eşyalarınız en ufak bir hasara maruz kalmaz. Firmamızda kullanılan tüm ambalajlar yırtılmaya karşı özel üretilmiştir. Paketleme işlemlerinden sonra eşya taşıma ve araç içine yerleştirme hizmetlerimiz gelmektedir. Eşya taşımak için L arabaları ve asansörler kullanılır. Dizayn nakliyat olarak asansörlü taşıma ile eviniz kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız güvenli bir şekilde araç içlerine yerleştirilir. Şehirler arası nakliyat için firmamızdan en uzman desteği alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimiz
Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyatta firmamızdan pek çok hizmeti bir arada alabilirsiniz. Anahtar teslim nakliye ile ev taşıma sizler için artık kabus olmaktan çıkıp keyifli bir işlem olacaktır. Nakliyat hizmetinde çalışan tüm personellerimiz gerekli hizmet politikasına sadık kalarak, sizleri memnun edecek şekilde hizmet verir. Bununla beraber tüm personelimiz, gerekli taşınma eğitimlerini almış kimselerden oluşur. Evlerinizde bulunan mobilyaların de montajı ve yeni eve montajı için marangoz desteği alabilirsiniz. Yine beyaz eşya ve klima gibi eşyalarınızın kurulumları için de firmamızda uzman çalışma arkadaşlarımız mevcuttur. Böylece maddi ve manevi değeri büyük olan eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden nakliye süreciniz tamamlanmış olur.

Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat
Nakliye hizmetlerinde en çok karşılaşılan durumlardan bir tanesi hiç kuşkusuz nakliye sürecinde eşyaların yıpranması ve deforme olmasıdır. Dizayn nakliyat olarak firmamızdan sigortalı nakliye hizmetleri alabilirsiniz. Böylece hiçbir eşyanıza zarar gelmeden taşınma işlemi yapılmış olur. Şehirler arası nakliyat sektöründe lider firma olan dizayn nakliyat ev sahiplerine her zaman güler yüzlü destek vermektedir. Çözüm odaklı çalışan ekiplerimizden ve gelişmiş araç filomuzdan hemen yararlanabilirsiniz.  Eğer hizmet kalitemizi daha yakından tanımak istiyorsanız firmamız yorumlarını okuyabilir ve müşteri görüşlerimize ulaşabilirsiniz.

 

MİSYONUMUZ

Evdeneve nakliyat için uygun fiyatlı çözümler, İDDİALIYIZ evden eve nakliyat da enuygunfiyata en iyi nakliyat hizmetleri çevreye ve diğer komşularınızı rahatsız etmeden bitirmek ana misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızla birlikte sizin gönlünüzden en iyi notu almak bizim temel vizyonumuzdur.

Farklı hiçbir iş sahalarında, hiç bir işle meşgul değiliz.
İstanbul da evden eve nakliyat ana işimizdir.

0532 0661854

Evden Eve Nakliyat Kamyonları

3 boy evden eve nakliyat kamyonu vardır.

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

Evden eve nakliyat en az 4 kişi ile yapılabilmektedir. İstanbulda evden eve nakliyat demek eşyanın paketlenerek taşınması anlamına gelmektedir.

About Us
  • Evden eve nakliyat nedir?
  • Evdene eve nakliyat nasıl yapılır.
  • Evden eve nakliyat kaç kişi ile yapılır?
  • Evden eve nakliyat kamyonları kaç çeşittir?
  • Evden eve nakliyat için gelindiğinde vazgeçilirse ne olur?
  • Evden eve nakliyat işine başlandı, mobilya şirketi gelmediğinden kurulum yapılmadı, nakliyatçı bu durumda ne yapar?
  • Evden eve nakliyat için dış cephe asansörü kuruldu eşya pencerden sığmadı bu durumda nasıl bir yol izlenir ?
  • Evden eve nakliyat şirketi sabah personeli ve kamyonu ile işe geldi ama eşya sahibi henhigir dneden işi iptal etmek stedi bu durumda ne olur ?
  • Evden eve nakliyat kamyonları kaç şeşittir?

EVDEN EVE NAKLİYAT DA 16 YILLIK DENEYİM

İstanbul da evdenevenakliyat firmamız, çevreye dost kalarak, müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüz ile tanınmaktayız. İstanbul'da profesyonel ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sunarak, müşterilerimize mükemmellik ve özveri ile çalışmaktayız.

Şirketimiz, 2003 yılında Kars da, bölgedeki ilk evden eve nakliyat hizmetlerinden biri olarak kuruldu. 2010 yılında Limited şirket olarak istanbul da ilk şubesini açtı. Evden eve nakliyat daki ihtiyaçlara binanen daha fazla müşteriye hizmet verebimek için kapsamını genişletip 5 ilde 5 şubesiye Türkiye'nin dört yanına şehirlerarası nakliyat hizmetleri vermektedir..

DizaynNakliyat istanbul anadolu ve avrupa yakasında birer şubesi ile İstanbulun en büyük evden eve nakliyat şirketleri arasındadır..

İstanbul da karışıklı güven ve doğruluk esasına göre evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz.
Yazılı ve sözleşmeli nakliyat yapıyoruz. Telefon da ön bilgi ile yaklaşık bir nakliye fiyatı belilenmektedir. Eşyayı gördükten sonra net fiyat çıkarılarak sözleşmemize yazıp bir nüshasını eşya sahibine verip işin kaporası da alarak anlaşmayı yapıyoruz.
Evden eve nakliyat şirketimizden memnuniyetiniz % 100 kazan mak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Edven eve nakliyat hizmetimizden herhangi bir nedenden memnun değilseniz, karşılıklı imzaladığımız sözleşmedeki maddelerimize uyarak zararınızı karşılamayı taahhüt ediyoruz.

NEDEN DİZAYN EVDEN EVE NAKLİYAT ?

Dizayn nakliyat olarak mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle 16 yıldan fazla bir süredir istanbul evden eve nakliyat çalışmalrımıza google'dan bakabilirsiniz.