tr

Ev Taşıma

Anasayfa » Ev Taşıma

Ev Taşıma İstanbul

Dizayn evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründeki çalışmalarımıza, müşterimizin ev taşıma istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evden eve nin tüm ihtiyaçları için temiz düzenli sözleşmeli ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Dizayn evden eve nakliyat; ev taşımanın tüm detayları biz de saklıdır.

Ev taşıma deyince uzman kadrosu ve tüm resmi evraklı ve kamyon grubu eksiksiz olan firmamız DİZAYN NAKLİYAT taşımacılık sektöründe her zaman 1 numaradır.

Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman ekipmanları ve profesyonellikle işini yapar.

Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat’a mutlaka danışınız.

Ev taşıma sektörü, çok zor ve bir hayli masraf isteyen bir iştir :

Para gerekli para zaten herşeyin başıdır 🙂 önemli olan verdiğiniz paranın karşılığını alabilmektir. Dizayn nakliyat olarak evden eve müşterilimizden aldığımız paranın helal olabailmesi için eleimzden geleninde hep daha FAZLASINI yapmaaya çalışyoruz.

Kamyon gerekli

Eşyanın boyutuna göre kanuni belgelere sahip evden eve nakliyat için dizayn edilmiş kmayonlar la bu nakliye işi yapılmaası gerekir. Yoksa bir kamyon tutup eşya taşıtmak EVDEN EVE NAKLİYAT demek kesinlikle çok yanlış olur.

Taşıma personeli gerekli

Eşya taşıma işi hiç de kolay değildir. Eşyanın nerden tutulacağını bilmek çok fazla önemlidir. Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen taşıma sonra kamoyonlara yükleme daha sonra nakliye ve varış da demontajdır. Dizayn evden eve nakiyat şirketi olarak tüm personlimiz sadece taşıma işyle uğraşmaktadır. Ve işi yöendetn mutlaka bir nakliyat sorumlusu işin ve kamyonun başında bulunur.

Eşyaların kaplanması kolilenmesi ve paketlenmesi gerekli

Eşya paketleme yada ambalajlamaya gelince bu bizim en iy olduğumuz konudur. Kaliteli patpatlı naylon poşetlerle bu işi yapıyoruz. Eski usul battaniye saram işi EVDEN EVE NAKLİYAT ile yanyan konuşmak bile amatörlükdür.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT (Nakliye Süreci)

Sorumluluk ve tüm işler firmaya ait olmalı tir. Nakliye firması, eşyaları önce türüne göre ambalajlar. Eşyaların boyutları, ağırlıkları ve türüne göre farklı ambalajlar gerekebilir. Ambalajlanan eşyalar, taşıma ekibi ile araca yüklenir. Firma içerisinde yapılan iş bölümü işlerin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlar. Taşıma ekibi ayrıdır. Gereken durumlarda ekip, çeşitli ekipmanlar kullanabilir. Yükleme sırasında mekanda, sokakta kısacası çevrede atıklar bırakılmaz. Son olarak eşyalar güvenli kasalara sahip nakliye araçları ile gitmesi gereken yere ulaştırılır. Eşyalar görevli ekiplerce araçtan indirilir ve yerleştirilir. Böylelikle planlı ve düzenli bir nakliye hizmeti gerçekleşmiş olur. Ayrıca eşyalar taşınma sırasında oluşabilecek kazalara karşıda garantilidir. Kayıp durumunda firma bedeli ödemekle yükümlüdür

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?