tr

Ev Taşıma

Anasayfa » Ev Taşıma

Ev Taşıma

Dizayn evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründeki çalışmalarımıza, müşterimizin ev taşıma istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evden eve nin tüm ihtiyaçları için temiz düzenli sözleşmeli ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Dizayn evden eve nakliyat; ev taşımanın tüm detayları biz de saklıdır.

Ev taşıma deyince uzman kadrosu ve tüm resmi evraklı ve kamyon grubu eksiksiz olan firmamız DİZAYN NAKLİYAT taşımacılık sektöründe her zaman 1 numaradır.

Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman ekipmanları ve profesyonellikle işini yapar.

Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat’a mutlaka danışınız.

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT 

Sorumluluk ve tüm işler firmaya ait olmalıdır. Nakliye firması, eşyaları önce türüne göre ambalajlar; Eşyaların boyutları, ağırlıkları hatta türüne göre farklı türlü ambalajlama yapılmaktadır. Ambalajlanan eşyalar, taşıma ekibi ile araca yüklenmektedir. Firma içerisinde yapılan iş bölümü işlerin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır. Taşıma ekibi ayrıdır. Gereken durumlarda ekip, çeşitli ekipmanlar kullanmaktadır. Yükleme sırasında mekanda, sokakta kısacası çevrede atıklar temizlenmektedir. Son olarak eşyalar güvenli kasalara sahip nakliye araçları ile gitmesi gereken yere transferi gerçekleştirilmektedir. Eşyalar görevli ekipler tarafından nakliye araçlarımızdan indirilip ve yerleştirilmesi sağlanmaktadır. Böylelikle planlı ve düzenli bir nakliye hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca eşyalar taşınma sırasında oluşabilecek kazalara karşıda garantimiz altındadır. Kayıp durumunda firma bedeli ödemekle yükümlüdür.

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?