evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Evden eve nakliyatı her gün 2 nakliye kamyonu çıkacak şekilde dizayn eden firmamız tek merkezden yönetilmektedir. Güvenle yeni yerlerine ulaştırmaktayız.İstanbul nakliyat firması, taşınması planlanan eşyalar için ekspertiz desteği sunmaktadır. Yani tüm eşyalar, ekipler tarafından incelenmekte ve bir değer biçilmektedir. Sevkiyat sırasında oluşan maddi kayıplar, sigorta firmaları tarafından giderilmektedir. Ayrıca İstanbul nakliyat, zarar gören tüm eşyaların maddi kayıplarının karşılanacağına dahil sözleşme imzalamaktadır. Sigortalı taşımacılık, ev, ofis, parça eşya ve şehirlerarası nakliyat gibi tüm hizmetleri kapsamaktadır. Yine firma bünyesinde bulunan tüm araçlar K3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde kantar kontrol noktalarından sorunsuz bir şekilde geçilmektedir. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile destek sağlayan söz konusu firma, şehir içinde bulunan tüm ilçelere anlık araç yönlendirmektedir.

Ev taşıma hizmetleri için özel olarak DİZAYN edilmiş kapalı çelik kasalı nakliye kamyonları ile paketlemeli taşımacılığı 50BİNTL nakliyat sigortasıyla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Evdeneve nakliyat sözleşmesi imzalandıktan sonra (karşılıklı) paketleme taşıma ve nakliyat işine başlarız.

İstanbul 'da evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründeki çalışmalarımıza, müşterimizin istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evdeneve nin tüm ihtiyaçları için temiz düzenli sözleşmeli ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Dizayn evden eve nakliyat; İstanbul da ev taşımanın tüm detayları biz de saklıdır.

Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman personel ile kaliteli kalın patpatlı naylon malzemeyle Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat'a mutlaka danışınız.

İstanbul gibi büyük bir şehirde evden eve nakliyat şirketi olmak için çok çalışyor, sürekli hatalarımızdan ders alıyor ve personelimizi de özenle seçiyoruz.

0532 066 18 54
0216 445 92 41
ev nakliyatı
şehir içi ev nakliyat, şehirlerarası ev nakliyat
iletişim