evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT KARS

Evden eve nakliyat denince sadece kars değil tüm dogu anadolu ve güney dogu anadolu bölgelerine ev taşıma hizmetleri yapmaktayız. Evden evenakliyat işi için özel DİZAYN edilmiş kapalı kasa nakliye kamyonetler ile paketlemeli taşımacılık yada diğer adıyla nakliyat için kars daki en iyi ev taşıma şirketi olan firmamız DİZAYN EVDEN EVE NAKLİYAT tüm eşyalarınızı sigorta altına alınarak nakliyat sözleşmesi imzalandıktan sonra nakliyat işine başlar.

Dizayn evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründeki çalışmalarımıza, müşterimizin ev taşıma istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evden eve nin tüm ihtiyaçları için temiz düzenli sözleşmeli ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Dizayn evden eve nakliyat; ev taşımanın tüm detayları biz de saklıdır.

Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman personel ile kaliteli kalın patpatlı naylon malzemeyleAvrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat'a mutlaka danışınız.

Ev taşıma şirketi olmak, çok zor ve bir hayli masraf isteyen bir iştir :

 • Para gerekli
  para zaten herşeyin başıdır :) önemli olan verdiğiniz paranın karşılığını alabilmektir. Dizayn nakliyat olarak evden eve müşterilerimizden aldığımız paranın helal olabilmesi için elimizden geleninde hep daha FAZLASINI yapmaya çalışıyoruz.
 • Kamyon gerekli
  Eşyanın boyutuna göre kanuni belgelere sahip evden eve nakliyat için dizayn edilmiş kmayonlar la bu nakliye işi yapılmaası gerekir. Yoksa bir kamyon tutup eşya taşıtmak EVDEN EVE NAKLİYAT demek kesinlikle çok yanlış olur.
 • Taşıma personeli gerekli
  Eşya taşıma işi hiç de kolay değildir. Eşyanın nerden tutulacağını bilmek çok fazla önemlidir. Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen taşıma sonra kamoyonlara yükleme daha sonra nakliye ve varış da demontajdır. Dizayn evden eve nakiyat şirketi olarak tüm personlimiz sadece taşıma işyle uğraşmaktadır. Ve işi yöendetn mutlaka bir nakliyat sorumlusu işin ve kamyonun başında bulunur.
 • Eşyaların kaplanması kolilenmesi ve paketlenmesi gerekli
  Eşya paketleme yada ambalajlamaya gelince bu bizim en iy olduğumuz konudur. Kaliteli patpatlı naylon poşetlerle bu işi yapıyoruz. Eski usul battaniye saram işi EVDEN EVE NAKLİYAT ile yanyan konuşmak bile amatörlükdür.
0532 066 18 54
0216 445 92 41
ev nakliyatı
şehir içi ev nakliyat, şehirlerarası ev nakliyat
iletişim