2+1 ev taşıma / 2+1 evden eve nakliyat

2+1 Ev taşıma fiyatı 950 TL dir.

Evden eve nakliyat işi değişmedikçe fiyat hep aynıdır. Ama isteklere göre fiyat da artar. Aşağıda sizi bilgilendireceğiz ;

Nakliye şirketi 80 m² net bir ev için fiyat verir. 100m² - yada 120m² bir ev 2+1 ev grubuna girer ama eşyaya mutlaka bakılmalıdlr. Ortalama 33m³ bir kamyon olarak hesaplanır 2+1 daire taşınması. Müşterilerin eşyası bu boy araca sığmaz ise nakliyeci ikinci sefer için yeniden ilave ücret isteyebilir. Eşyaya bakmadan verilen fiyat hiçbir zaman net olmaz.

Yolun kilometresine göre bir fiyat verilir. Mayıs2019 mazot fiyatı 6,40 TL'dir. Nakliyecinin size geleceği ve dönüş kilometresini de nakliye şirketi hesaplar. Siz ikinci bir adrese daha eşya bırakılmasını talep ederseniz nakliyeci ilave fiyat istemesi kadar doğal bir şey yoktur. Eşya sahibi ne istediğini tam söylemelidir. İlave bir hizmet isterse ilave bir ücret vermesi gerekebilir.

Nakliye şirketinden ne talep ediyorusnuz? Bu konu net olarak kafanızda belirleyip yazılı olarak karşılılı sözleşmeye yazmanız gerekir.

4 çeşit nakliyecelik vardır.

1 sadece kamyon göndrilir eşyayı müşteri kendi imkanları ile taşımasını ve boşaltmasını sağlar.

2 Kaba eşyaları taşıma ve nakliyesi.

3 Paketlemeli taşıma ve nakliye.

4 Kırılıcaklar dahil kolileme, Eşyaları askılı kolilere yerleştirme, Perdeleri ve avizeleri sökme dahil HERŞEYDAHİL evden eve nakliyat.

Nakliyat sigortası, sigorta şirketileri tarafından kaza anında belirttiğiniz limit dahilinde hasarı karşılmaya yarayan bir sigortadır.

2+1 evden eve nakliyata Neler dahildir?

01 eşya taşıma dahildir.

Eşya peketleme dahildir.

Paket üstüne ilave (streç) ambalajlama. (sözleşmede yazılı olması şartdır)

Sigorta limitler dahilinde.

Taşıma yapmak için bazı büyük mobilya gardrop fortmanto tv ünitesi masa gibi demonte ürünler sökülerek taşınması zorunludur. Yoksa kamyona yada merdiven boşluğundan sığmamaktadır. Büyük eşyalar da kapıdan geçerken çizlmesin diye mobilyalar kesilikle bağlantı yerlerinden uygun bir şekilde sökülmesi ve üzerine sağ sol alt üst diye kurşun kalemle görünmeyen yerlerine küçük notlar yazılmalıdıdr. Aksi takdirde kapakların tekrar montajını yaparken denge yada yeri tutmayabilir. Nakliye şirketi söktüğü tüm mobilya ve benzeri şeyleri eski haline getirerek eşya sahibine teslim etmek zorundadır.

Neler ilave ücrete girer?

Mesafe kelimesinin evden eve nakliyat karşılığı bina girişine nakliye kamyonunun yanaşma metresine yada adımına denir. (Yaklaşık 25 adıma kadar herhangibir sorun yokdur. Ama bu mefae uzarsa çalışan işçiler mesafe farkını mutlaka ister. Bu da evden eve nakiay fiyatına yansır. Mutlaka önceden bina girişi ile ilgili ya bir fotoğraf paylaşılmalı yada nakliye şirketi eşyanın olduğu binanın çevresini kendisi görerek fiyat çıkarmalıdır..

Eşya herhangibir nedenden ötürü bina meridveninden yada kapılardan geçmez ise dış cephe asansörü kurularak eşya taşıma işi, bina penceresinden tahliye edilir.

Duvara delik delme ilave ücrete girmektedir.

Sökümü yapılmayan bir mobilyanın kurulumu ilave ücret gerektirir.

Korniş takmak yada monte etmek ilave ücret gerektirir.

Evden eve nakliye 1 kamyon üzeri hesaplanır. İlave kamyon yada ilea sefer ilave ücreti gerektirir. Eşyayı mutlaka nakliye firması personeli görmesi gerekir. Telefonda müşteri 2+1 ev dese bile orta boy kamyon 33m³ eşya almaktadır. Siz daha sonra bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka eksper isteyip eşyanızı yerinde baktırın.

Nakliye şirketi kolileme, kırılacakları kraft kağıtla sarma işlemi yapar ama bunların kağıtlardan sökümü ve kolilerin içinin boşlatılması raflara yerleştirilmesi gib işler için ilave ücret gerektirir.

 

Nakliye şirketi askılı koli bulundurmak zorundadır. Ama bunun bir limiti vardır. 2 koliden fazla askılı koliye ihtiyaç varsa ilave askılı koli fiyat farkı alınır. Askılı kolinin tanesi 42 TLdir. Müşterilerin bazen çok fazla askıya konulacak elbise ceket gibi eşyaları olduğudan önceden mutlaka sayı belirtilmedilir.

2+1 evden eve nakliyat 2+1 nakliyat

dizayn nakliyat 2+1 ev taşıma resimlerde görünen kamyonlarla taşıma yapılmaktadır. Eşya taşınmadan resimlerde görüldüğü gibi paketleme ve üzreine strec ile kaplama yapılarak taşımasını sağlıyoruz. Böylelikle eşya çizilme ve kirlenme ihtiimalini tamamen ortadan kaldırıyoruz.

2+1 ev taşıma istanbul 2+1 ev taşıma şirketi

uzmanlık alanımız evden eve nakliyatdır.

dizayn nakliyat: - TL

evden eve

evden eve nakliyat

evden eve nakliye

dizayn nakliyat
evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

dizaynnakliyat
evden eve nakliyat

kalite = uygun evden eve nakliye

Evden eve nakliyat da 1000TL altında iş yaptırmak kaliteden taviz vermekdir.
0532 066 18 54
şehirlerarası LOKASYONU istanbul Kars
evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT NE DEMEK, NE YAPAR, NASIL YAPILIR?

Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmamız, İstanbul başta olmak üzere pek çok il ve ilçeye araç desteği sunmaktadır. Paketleme, montaj ve taşıma gibi işlemler alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de evlerde bulunan tüm eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde işlem görmektedir. Sektörün rutin sorunlarından biri olan yanlış yapılan uygulamalar ve maddi kayıplar, Dizayn nakliyat firması için geçerli değildir. Zira tüm işlemler, sadece teknik yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de çalışmalar sırasında herhangi bir sorunun yaşanması engellenmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatı verirken, sigorta fiyatı nakliye fiyatına ilave 150TL dir. (25BİNTL lik teminat için)

sehirler arasi

0532 0661854
evden eve nakliyat

asansörlü nakliyat

Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan evlerde sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir olan asansörlü taşıma sistemi 17.kata kadar uzanabilmektedir.

Şu an Türkiyede en yüksek 56 metre asansörlü eşya taşıma sistemi mevcuttur. Daha yüksek katlar için kupalı vinçler ile eşya taşıma işleri yapmaktayız. Kupalı vincin de en yükseği 73 metre ye kadar uluşabilmektedir. Kupalı vinçler hız bakımından asansörlü evden eve nakliyat sistemine göre daha yavaştır.

Şehirler arası nakliyat da en uygun fiyatlı çözümler; Dizayn Nakliyat'da.
0532 0661854
evden eve nakliyat

parça eşya taşıma

Dizayn parça eşya nakliyesi

Uygun fiyata şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için dizayn nakliyat ailesine başvurabilirsiniz. Tüm şirketimiz ve personelimiz aile nakliyat şirketi olmak için eğitmişizdir. Parça eşya taşıma ile ilgili diğer bilgilere parcaesyatasima sayfamızdan ulaşbilirsiniz.

0532 066 18 54