istanbul Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatı her gün 2 nakliye kamyonu çıkacak şekilde dizayn eden firmamız tek merkezden yönetilmektedir. Güvenle yeni yerlerine ulaştırmaktayız.İstanbul nakliyat firması, taşınması planlanan eşyalar için ekspertiz desteği sunmaktadır. Yani tüm eşyalar, ekipler tarafından incelenmekte ve bir değer biçilmektedir. Sevkiyat sırasında oluşan maddi kayıplar, sigorta firmaları tarafından giderilmektedir. Ayrıca İstanbul nakliyat, zarar gören tüm eşyaların maddi kayıplarının karşılanacağına dahil sözleşme imzalamaktadır. Sigortalı taşımacılık, ev, ofis, parça eşya ve şehirlerarası nakliyat gibi tüm hizmetleri kapsamaktadır. Yine firma bünyesinde bulunan tüm araçlar K3 belgesine sahiptir. Bu belge sayesinde kantar kontrol noktalarından sorunsuz bir şekilde geçilmektedir. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile destek sağlayan söz konusu firma, şehir içinde bulunan tüm ilçelere anlık araç yönlendirmektedir.

Ev taşıma hizmetleri için özel olarak DİZAYN edilmiş kapalı çelik kasalı nakliye kamyonları ile paketlemeli taşımacılığı 50 BİN TL nakliyat sigortasıyla birlikte gerçekleştiriyoruz.

  • Evden eve nakliyat sözleşmesi imzalandıktan sonra (karşılıklı) paketleme taşıma ve nakliyat işine başlarız.
  • İstanbulda müşterilerimize en kaliteli kamyonlarla evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz.
  • Ev taşıma ve nakliyatla ilgili süper ve sorunsuz evden eve nakliyat hizmetleri sunarız.
  • Nasıl mı tabi ki kaliteli malzeme ile ustaca paketleme sayesinde.
  • En iyi şekilde paketlenen bir malzemenin yada, eşyanın kırılma, çizilme, ezilme ve kirlenme gibi olasılığı sıfırdır diyebiliriz.

İstanbul ‘da evden eve nakliyat, taşımacılık sektöründeki çalışmalarımıza, müşterimizin istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evden evenin tüm ihtiyaçları için temiz düzenli sözleşmeli ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Dizayn evden eve nakliyat; İstanbul da ev taşımanın tüm detayları biz de saklıdır.

istanbul evdeneve nakliyat

Yılların verdiği nakliyecilik tecrübesiye firmamız standartların üstünde taşıma şirketlerinde, son teknolojiyi ve eğitimli nakliye personeliyle tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamış, bu konuda da başarılı olmuştur. Evden eve nakliyat deyince uzman kadrosu ve tüm resmî evraklı ve kamyon grubu eksiksiz olan firmamız DİZAYN NAKLİYAT taşımacılık sektöründe her zaman 1 numaradır.
Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatıdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman personel ile kaliteli kalın patpatlı naylon malzemeyle Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat’a mutlaka danışınız.

İstanbul gibi büyük bir şehirde evden eve nakliyat şirketi olmak için çok çalışıyor, sürekli hatalarımızdan ders alıyor ve personelimizi de özenle seçiyoruz.

İstanbul da evden eve nakliyat için öncelikle ve tabiki para gerekli; para zaten her şeyin başıdır 🙂 ama verdiğiniz paranın karşılığını alabilmek çok önemlidir. İnsanı verdiği para rahatsız etmez aslında. Verdiği paranın karşılığını almamısı üzücü bir olaydır. Helal kazanç da verdiğiniz paranın karşılığını alabilmek ana fikirdir. Dizayn nakliyat olarak evden eve müşterilerimizden aldığımız paranın helal olabilmesi için elimizden geleninden hep daha FAZLASINI yapmaya çalışıyoruz.

İstanbulda evden eve nakliyat için çelik kapalı kasalı nakliyat kamyonu gerekli 

Eşyanın boyutuna göre kanuni belgelere sahip evden eve nakliyat için dizayn edilmiş kamyonlar ile bu nakliye işi yapılması gerekir. Yoksa eski ucuz bir kamyon tutup eşya taşıtmak EVDEN EVE NAKLİYAT demek kesinlikle çok yanlış olur.

İstanbulda evden eve nakliyat için tabiki de taşıma işinden anlayan personeli gerekli 

Eşya taşıma işi hiç de kolay değildir. Eşyanın nerden tutulacağını bilmek çok fazla önemlidir. Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen taşıma sonra kamyonlara yükleme, daha sonrasında ise varış noktasında da montajdır. Dizayn evden eve nakliyat şirketi olarak tüm personelimiz sadece taşıma işiyle uğraşmaktadır. Ve işi yöneten mutlaka bir nakliyat sorumlusu işin ve kamyonun başında bulunur.
Son olarak iyi bir nakliye şirketinin eşyaların kaplanması kolilenmesi ve paketlenmesi gerekli;

Eşya paketleme ya da ambalajlamaya gelince bu bizim en iyi olduğumuz konudur. Kaliteli ve patpatlı naylon poşetlerle bu işi en iyi şekilde yapıyoruz. Eski usul battaniye sarma işi EVDEN EVE NAKLİYAT ile yan yana konuşmak bile amatörlüktür.

Ancak evden eve nakliye firmamız kalite kavramını standartların üstüne taşıyarak, hizmette son teknolojiyi ve eğitimli kadroyu kullanarak tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamış, bu konuda da başarılı olmuştur. Nakliye deyince insanların aklına olumsuz mağduriyetler gelebilir. Yaptığımız araştırmalar sonucunda en sık görülenler mağduriyetler arasında kaliteli ve uygun malzeme kullanılmaması, hijyenik sebepler, titiz çalışılmaması ve verilen sözlerin tutulmaması geliyor. Eşyalarınızı yerinde görüyor ve ekspertizini yapıyoruz. Eşyalarınızı göre maliyet hesaplarını yaparak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatla veriyoruz.

Evden eve nakliyat İstanbul

Sektörün lider bir firması konumunda olan İstanbul nakliyat firması, talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ulaşmaktadır. Tüm eşyalar özenle paketlenmekte ve araçlara yüklenmektedir. Firma taşımacılık sektöründe yaşanan rutin sorunlara bilimsel çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olan bir hizmet anlayışına sahip olan İstanbul nakliyat, tüm ilçelere de anlık olarak araç desteği sunmaktadır. Ayrıca parça eşya, ofis eşyası, kurumsal yük ve ev taşıma gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması, 20 yıla aşkındır bu sektörde hizmet vermektedir. Dolasıyla beklenen tecrübeye ve kaliteye sahiptir. Profesyonel personelleri sayesinde taşıma sürecinde en ufak bir problemin yaşanması engellenmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Güncel nakliyat ev taşıma videolarını ilerleyen zamanlarda ekliyeceğiz.

İstanbul nakliyat firması tarafından verilen taşımacılık hizmetleri, Avrupa kalitesindedir. Modern araçlar ve teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilen sevkiyatlar, profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Firma, taşınması gereken tüm eşyaları özenle paketlemekte ve araca yüklemektedir. Yeni yaşam alanına getirilen eşyalar uzman personeller tarafından monte edilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde montaj desteği sağlamaktadır. Ayrıca montaj işlemleri alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul nakliyat firması, Türkiye’nin 81 iline sevkiyat desteği sunmaktadır. Firmanın hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmıştır. Bu nedenle de yapılan her türlü işlem, dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle de kırılması muhtemel olan malzemeler için kutulama desteği sunulmaktadır. İster hafif ister ağır yükler bilimsel yöntemler ile paketlenerek araçlara yüklenmektedir.

İstanbul Nakliyat Fiyatları

Belki de sektörün en ekonomik hizmetini sunan İstanbul nakliyat firması müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Firma, paketleme için ihtiyaç duyulan ambalajları toplu bir şekilde tedarik etmektedir. Bu nedenle de maliyetleri düşürmekte ve bu düşüşü müşterilerine yansıtmaktadır. Kaliteli bir hizmet almak ve tüm eşyalarınızın kısa bir süre içerisinde taşınmasını sağlamak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Adreslere yönlendirilen ekipler, ücret noktasında ayrıntılı bilgi vermektedir. Ayrıca anlaşılan rakam dışında herhangi bir ek masraf veya rakam beyan edilmesi söz konusu değildir.

About the Author

You may also like these

TIKLA ARA