tr

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Anasayfa » İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız, yıllardır güvenle  müşterilerine hizmet vermekte olup her geçen gün müşteri portföyünü daha da arttırmaya amaçlamaktadır. Dizayn nakliyat müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı, güvenilir aynı zamanda kaliteli hizmet vermeyi prensip olarak benimsemiştir. Şehirler arası nakliyat İstanbul denilince tercih edilen ilk firma olmayı hedef edinmiştir. Dizayn nakliyat size İstanbul içerisinden eşyalarınızı alarak istediğiniz yere eşyalarınızı en kısa sürede taşıma hizmeti verir. Teknolojinin hızlı gelişimi ile beraber alacağınız hizmetin ücretini öğrenmek artık çok daha hızlı ve kolaydır. Teknolojinin gelişimi ile beraber firmamız ile Müşrikler arasında iletişimin daha kuvvetli ve hızlı olduğunu söyleyebiliriz. En güzel örneği ise 7/24 bize ulaşabileceğiniz WhatsApp numaramızdır. Dolayısıyla vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde şehirler arası nakliyat ücretini öğrenebilirsiniz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Firmamızdan hizmet almak için ilk olarak arkadaşlarımızın keşif yapması gereklidir. Buradaki amaç taşınacak eşyalarda uygun araç seçimini belirlemek ve nakliye için doğru fiyat belirlemektir. Çünkü taşınacak eşyaların boyutu ve oda sayısı kamyon büyüklüğünü belirleyeceği için önemlidir. Nakliye süreci düşünüldüğünden daha profesyonel olması sorunsuz taşınma için gereklidir. Şehirlerarası nakliye de eşyaların alımından eşyaların teslimatına kadar tüm süreci kapsamaktadır. Aynı zamanda her bir eşyaya zarar vermeden paketlemek aynı şekilde zarar vermeden arabaya uygun bir şekilde yerleştirmek önemlidir. Çünkü araç içerisine uygun şekilde yerleştirilmeyen eşyalar kırılabilir bozulabilir veya istemeden de olsa kaybolabilir. Tüm bu olumsuz sonuçları engel olmak için arkadaşlarımızın keşif yapması ve uygun aracı belirlenmesi gereklidir.
Şehirler Arası Nakliyat Fiyat Politikası
Şehirler arası nakliyat İstanbul il içerisinde bulunduğunuz herhangi bir yerden istediğiniz eşyalarınızı alarak yine istenilen yere teslim etmekle yükümlüdür. Aynı zamanda taşıma işlemi gerçekleşirken sigortalama  seçeneklerini tercih ederek daha iyi bir hizmet alabilirsiniz. Şehirler arası  nakliyat İstanbul fiyatı taşınacak eşyalar ve gidilecek şehrin kilometre hesabı yapılarak belirlenir. Fiyat kapsamı içerisinde çalışma arkadaşlarımızın verdiği hizmet ve eşyalarınızın paketlenmesi dahildir. Şehirlerarası nakliye de belirlenen fiyat tarafınıza iletilir karşılıklı karara varılması halinde nakliye işlemi gerçekleştirilir.

Şehirler Arası Ev Taşıma Hizmeti

Şehirler arası ev taşıma işlemlerinde firmamızda güvenlik önlemleri alınarak nakliyecilik sağlanmaktadır. Kısa süreli ya da standart tarihli nakliye çalışmalarımızda ücret konularında bilgi almak için telefon numaralarımız ile arama yapmalısınız. Nakliye işlemlerinin sağlanmasında, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürülmektedir.

Memnuniyet çalışmalarının etkili yapılması için şehirler arası ev taşıma sürecinde müşterilerimiz ile yüz yüze gelindiğinde güler yüzlü hizmet sağlanır. Sahada görev alan nakliye personellerimiz, çalışmaların koordineli olarak sağlanması için ofis ekibimiz ile sürekli iletişim halinde olmaktadır. Hızlı teslimat paketlerimizde herhangi bir olumsuz durumun oluşmasında da müşterilerimize iletişim bilgileri üzerinden bilgilendirmeler yapılır. Bu sayede oluşan duruma karşılık hemen aksiyon alınır.

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?