0532 066 18 54
şehirlerarası LOKASYONU istanbul KARS »
evden eve nakliyat

Kars şehirlerarası evden eve nakliyat

Karsda evden eve nakliyat denince ilklerden olan firmamız dizayn nakliyat şirketini sizlere biraz tanıtmaya çalışalım;

Evden Eve Nakliyat şehir içi veya şehirler arası taşımacılık hizmetilerimiz Kars da en hızlı ve güvenli bir şekilde kapalı çelik kasalı nakliye kamyonlarımızla ve sigortalı çalışan kadrolu elemanlarımız tüm doğu illerine süper paketlemeli nakliyecilik hizmetleri vermekteyiz.

Kars'da 3 adet büyük mercede axor araçlarımız nakliye için her daim hazır beklemektedir. En kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri vermek için dikkatli ve dizaynlı çalışmaktayız.

Evden eve nakliyat işi uzmanlık ister. Kars da uzman nakliye personeli ve tüm yetki ve taşıma belgeleri eksiksiz olan firmamız DİZAYN EVDE EVE NAKLİYAT her zaman nakliye ihtiyaçlarınız için sizi telefonlarımız ucunda beklioruz.Ucuz nakliyat demek evden eve nakliyat anlamına gelmez. Gerçek kalitede evdenevenakliye ambalaj malzemesi ve bunu uzmanca kaplamaya ve sağa sola çarpmadan düzgünce taşımaya denir. Dizayn kars şehirlerarası evden eve nakliyat.
0532 066 18 54
evden eve nakliyat

asansörlü nakliyat kars

Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan evlerde sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir olan asansörlü taşıma sistemi 25.kata kadar uzanabilmektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliye sigortası bazen nakliyat fiyatına ilave olsa da, olası kötü sonuçlar için her zaman hayat kurtarmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı verirken, sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave 140TL dir

Kars evden eve nakliyat işlerinizde bizi hemen arayabilrisiniz. Ev eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığı yapıyoruz.

dizayn asansörlü nakliyat
0532 066 18 54
evden eve nakliyat

parça eşya taşıma kars

dizayn parça eşya taşımacılığı
0532 066 18 54