• Türkiye - Edirne - İstanbul - Kars
  • dizaynnakliyat1@gmail.com
  • Hemen Arayın05320661854
  • Çalışma Saatleri 07:00 - 23:00

Nakliyat Öncesi Neler Yapılır?

  • Haberler
  • Nakliyat Öncesi Neler Yapılır?
Nakliyat Öncesi Neler Yapılır?

Nakliyat Öncesi Neler Yapılır?

Nakliyat hizmetleri öncesinde Dizayn nakliyat firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için karşılıklı olarak imzalanan sözleşme yapılır.

Nakliyat hizmetleri öncesinde Dizayn nakliyat firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için karşılıklı olarak imzalanan sözleşme yapılır.

 Dizayn Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Firması, Ev Taşımacılık Hizmetleri, Lojistik Firması, Parça Eşya, Ofis Eşyası Taşıma, Sigortalı Nakliyeci, Nakliyat Fiyatları, Nakliyeci Telefon numarası,  Daha sonra firmamız bünyesinde çalışan elemanlarımız, ücretsiz ekspertiz işlemini gerçekleştirir. Taşınma günü veya öncesinde eşya paketleme, kutulama, eşyaların araca yerleştirilmesi ve teslimat işlemleri gerçekleştirilir. Tüm aşamaları özenle ve tecrübeli elemanları ile gerçekleştiren firmamız için daima düzen ve disiplinli çalışmak çok önemlidir.

Şehirler Arası için Kaç Gün Önceden Randevu Almak Gerekiyor?

Şehirlerarası nakliye hizmetleri için firmamızdan önceden bir ön görüşme yapmanız gerekmektedir. Eşyaların ekspertizi, nakliye hizmetinin günü ve tarih ve uygun şekilde daha önceden bir gün belirlenmelidir. Firmamız, müşterilerimiz ile nakliye hizmeti öncesinde nakliye sözleşmesi imzalayarak tüm detayları belirler. Herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için daha önceden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek randevu almanız daha doğru olacaktır. Şehirlerarası nakliye hizmetinde, eşyanın miktarı ve türüne göre ekspertiz işlemi gerçekleştirilir.

Nakliye Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Nakliyat hizmeti alırken herhangi bir sorun yaşanmaması için kişilerin bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Nakliye firması araştırılırken firmanın kalitesi, daha önceden yaptığı işler ve güvenilirliği çok önemlidir. Firma elemanlarının müşterilere karşı tavrı, deneyim ve uzmanlığı, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır. Dizayn nakliyat Şehirlerarası Evden eve Nakliyat Firmamız, uzman ve deneyimli elemanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan garantili ve güvenilir hizmet anlayışı ile nakliye hizmetini kusursuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirir.

Şehirlerarası Arası Nakliyat Süresi

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, eşyalar bir ilden başka bir ile nakliyesi gerçekleştirilir. Nakliye süresi, yol mesafesine göre farklılık gösterir. Ortalama olarak şehirlerarası nakliye işlemleri, 1 ile 3 gün içerisinde tamamlanması sağlanır. Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli şoförlerimiz, eşyaların kısa süre içerisinde talep edilen adrese sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat Yapıyor musunuz? 
Firmamız, nakliye sektöründe kaliteli ve disiplinli çalışma prensibi doğrultusunda nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin tüm noktalarına eşyaların kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde taşınması için uzman ve deneyimli elemanları ile hizmet vermektedir. Şehirlerarası nakliye firma seçiminde, firmanın sertifikalı ve garantili hizmet sunması çok önemlidir. Nakliye hizmetleri için merdiven altı diye tabir edilen kişilerden alınan hizmet sonrasında birçok sorunla karşılaşılabilir. Bu tür firmaların yaptığı taşıma işlemleri sonrasında, eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olacaktır. 7/24 hizmet veren firmamız; paketleme, ambalajlama, eşyaların taşınması gibi tüm aşamalarda uzman ekip ve ekipmanları ile hizmet vermektedir. Evlerde bulunan eşyaların, kişiler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan firmamız elemanları, sorunsuz taşımacılık hizmetinde minimum risk ile hizmet verme anlayışındadır. Dizayn Nakliyat, Şehirlerarası Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Firması, Ev Taşımacılık Hizmetleri, Lojistik Firması, Parça Eşya, Ofis Eşyası Taşıma, Sigortalı Nakliyeci, Nakliyat Fiyatları, Nakliyeci Telefon numarası, Web Sitesi, İstanbul Nakliyat Kars Eşyaların tamamı sigortalanarak taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Taşıma sırasında eşyalarda olası herhangi bir deformasyon, çizik, kırık, düşme gibi bir durum söz konusu olursa, zararların tamamı sigorta poliçesinde belirtilen tutarlara göre karşılanır.

Evden Eve Nakliye Hizmetinde Eşyaların Paketlenmesi

Evden eve nakliyat hizmetinde firmamız, evde bulunan koltuk, kanepe, mobilya, beyaz eşya gibi tüm eşyaların uygun paketleme malzeme kullanılarak ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Ayrıca müşterilerimizin isteği doğrultusunda elbise, mutfak eşyası gibi malzemelerinde paketlenme işlemi yapılır. Özel olarak kullanılan paketleme malzemeleri, eşyaların türüne göre belirlenir. Evden eve nakliye hizmetinde firmamız, tüm detayları büyük bir titizlikle uzman elemanlarıyla tamamlamaktadır. Nakliye hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya İçin Marangoz ve Ekipleriniz Profesyonel mi?

Evden eve nakliye hizmeti alan kişilerin, en çok merak ettiği noktalardan birisi de mobilya için marangoz hizmeti veren kişilerin profesyonelliği ve uzmanlığıdır. Firmamız; eşyaların taşınması, paketlenmesi, demontajı, montajı için tüm işlemleri işinde uzman ve deneyimli elemanları ile gerçekleştirir. Eşyaların demontajı ve montajı esnasında hasar görmemesi için hizmet veren marangozlarımız, deneyimli ve işinde uzman kişilerdir. Özellikle evlerde bulunan koltuk, kanepe, mobilya gibi eşyaların özenli bir şekilde demonte, montaj ve paketleme işlemi gerçekleştirilmelidir.