tr

Şehir içi Nakliye Hizmeti

Anasayfa » Şehir içi Nakliye Hizmeti

Şehir içi Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat istanbulda süper taşıma ve kaliteli malzeme ile paketlemeli ambalajlamalı taşımacılık yapıyoruz. Sizde şehir içi evden eve nakliyat istanbulun tüm lokasyonlarında bizden nakliye hakkında fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Dizayn Nakliyat istanbul anadolu ve avrupa yakası güvenli ve uygun fiyatlı taşıma şirketidir.

İstanbul içi evden eve nakliyat konusunda tecrübeli olan firmamız karşılıklı güven esas olmak şartı ile nakliyat alanlarındaki titiz ve prensipli nakliye çalışmalarımız ile istanbulda lider nakliye firmasıyız. İstanbulu çok iyi bilen şirketimiz dizayn nakliyat olarak nakliye sektörünü yakından takip edip, çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri güncel olarak firma envanterimize eklemeye çalışyoruz. Örneğin çok daha keliteli paketleme malzemesi, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye vinçleri gibi… Evden eve nakliyat denince aklınıza sadece bir kaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmesin. Evden eve nakliye planlı çalışma sistemi gerektiren daha uzman daha hızlı ve daha profesyonel bir şekilde taşınma biçimidir. Hele istanbul gibi büyük bir şehir de, her kamyonu olanın evdenevenakliyeci olduğu anlamına gelmez.

İstanbul içi nakliyat lazım olduğunda dizayn evdeneve şirketimiz istanbulun tüm ilçelerine hakim ve işini dürüstlük ve doğruluk esası üzerine yapmaya çalışmaktadır. Aslında istanbul da herkes kendi eşyasını taşıyabilir. Herks giriş katdan giriş kata taşınsaydı eskiden olduğu gibi o zaman evdeneve nakliyecilik diye bir şey olmazdı. Artık yıl 2019, yüksek katlar, dar merdiven yapıları, bazı sokak ve caddelerin çok yoğun olduğu merkezler haline dönüşmesi gibi etkenler evden eve nakliyat diye kocaman bir sektör ahline glemiştir. İstanbul işehir içi nakliyat için büyük yatırımlar yapılmış ve bir çok firma asnasörlü nakliye vinci almış ve sektör istanbul da iyice büyümüş ve kurumsallaşmıştır. Siz de istanbul da şehir içi nakliyat için uzman kurumsal ve asansörlü nakliye vinçi olan bir taşıma ve nakliyat şirketi arıyorsanız dizaynnakliyat size yeterlidir.

Müşteri memnuniyetini temel alarak oluşturduğumuz şirket politkamız ile; kaliteli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmek unsurlarını içermektedir. Şehir içi nakliyat öncesinde firmamızın Nakliyat Eksperleri, taşınacak eşyalarınızı ve binayı inceledikten sonra nakliyat ile ilgili bir rapor hazırlar. Bu rapor, verilecek fiyat teklifinin de belirlenmesinde önemli rol oynar. Dizayn nakliyatın incelemesi sırasında ihtiyaç duyduğunuz evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızın eksperlerimize iletebilir, taşınma sırasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız, taşıma günü kadar paketlenir. Paketleme ne kadar iyi olursa eşyalarınızda bir o kadar güvenli taşınır. Bunun için her bir eşyanıza uygun paketleme seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Elbiseleriniz için, özel askılı elbise kolileri, mobilyalarınızın için balonlu naylon, kırılacaklarınız için beyaz kağıt kullanılarak kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız uygun şekilde paketlenir.

Asya ve avrupa yakasını çok iyi bilen şirketimiz ve nakliye personellerimiz ile şehir içi evden eve nakliyat istanbul için eşya taşıma ve nakliyesi konusunda her daim yanınızdayız.

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?