tr

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat nedir?

Şehirler arası nakliyat çoğu zaman iş değişiklikleri bazen de keyfi şehir değişiklikleri yüzünden insanların yaşadıkları bir şehirden başka bir şehre giderken yanlarında eşyalarını da götürmeleridir. Ancak nakliyat işlemi sanıldığı kadar kolay değildir. Zaten şehir değiştirmenin yorucu ve stresli bir iştir. Üstüne bir de yanlış firmayı seçerseniz durum daha da zorlaşacaktır. Dolayısıyla bu nakil işlemleri sırasında eşyaların düzgün bir firma ile taşınması önem arz etmektedir. Bu kadar önemli olmasının sebebi şehirler arası nakliyat işlemlerinin uzun sürmesi ve müşterinin bu süreç boyunca maddi ve manevi olarak görebileceği zararlardan korunması içindir. Tam da bu sebeple dizayn nakliyat uzmanları ve sigorta hizmetleri sayesinde taşınma işlemleri sırasında hem eşyalarınızı koruma altına almakta hem de siz bu süreçte yorulmamaktasınız. Kabiliyetli şoför ve taşıma personeli sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınmakta. Olası bir zarar ihtimaline karşı sigorta sözleşmesine uygun şekilde zararınız karşılanabilmektedir.

 

Şehirler arası nakliyat firmalarında aranması gereken özellikler nelerdir?

Bazı kişiler için şehir değiştirmek kötü bir anı iken bazı kişiler için hoş bir deneyimdir. Bunu değerlendirirken sadece taşınacak oldukları şehre bakılmaz çünkü şehir dışına eşyaların taşınması da önemlidir. Şehirler arası nakliyat işi yaptığını söyleyen nakliyat firması çoktur. Peki hangi firmaya güvenebilirsiniz? Firmaları değerlendirirken bakmanız gereken bazı kriterler vardır. Bu kriterler arasında eşyaların korunması en önemlisidir. Bunun sebebi şehirler arası nakliyat yapılırken yolun uzun sürmesi ve yol şartlarının daha zor olmasıdır. Eğer eşyalar koruma altına alınmazsa eşyaların zarar görme ihtimali çok yüksektir. Bir diğer husus da nakliyat işleminde kullanılacak kamyonun kaliteli ve kapasitesinin yeterli olması gerekir. Bu niteliklerin yanında firmaların sahip olması gereken diğer özellikleri şöyle sıralayabiliriz;
Şehirler arası taşıma yapabilmesi için gereken yasal izin belgelerinin eksiksiz olması,
Sorunsuz iletişim sağlanabilmesi,
Güler yüzlü ve güvenilir olması,
Eşyaların korunması için kaliteli ambalajlama imkanına sahip olması,
Sigorta hizmeti sunabilmesi için yasal belge düzenleme yetkisi olmalıdır.

Neden dizayn nakliyatı seçmelisiniz?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi nakliyat firması seçerken birçok kriteri ele almalıyız. Bu kriterler karşısında neden dizayn nakliyat seçilmeli gelin inceleyelim. Dizayn nakliyat şehirler arası nakliyat için tercih edeceğiniz firmalardan birisi. Dizayn nakliyat ile iletişime geçtiğinizde size hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanır. Sonrasında görevli personel tarafından firma ve süreç hakkında gerekli bilgilendirme sağlanmaktadır. Sizden taşınma ile ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra taşınma süreci başlamaktadır. Daha sonra evinize gönderilen bir uzman personel aracılığıyla eşyalarınıza bakılıp kayıt altına alınıyor. Böylelikle eşyalarınız için yeterli kapasitede kamyon ayarlanıyor. Eşyaların korunması için özel bir ambalaj modeli kullanıldığı için herhangi bir kırılma durumu ortaya çıkmamakta. Örneğin mobilyanız duvara çarpsa bile bu kaliteli ambalaj yırtılmayıp mobilyalarınıza gelebilecek zarara karşı eşyalarınızı korumaktadır. Taşınma tarihi geldiğinde bu ambalaj modeli ile eşyalarınız paketlenmektedir. Sonra şehirler arası nakliyata ve sizin eşya miktarınıza uyumlu olan araca eşyalar yükleniyor. Araca eşyalar yüklendikten sonra yola çıkılıyor. İstenilen yere varıldığında taşıma işlemleri hallediliyor.

Dizayn nakliyatın müşterilerine sunduğu nakliyat hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz;

Şehirler arası parça eşya taşıma
Şehirler arası evden eve taşıma
Ofis taşıma
Çeyiz taşıma
Okul taşıma
Hastane taşıma
Bina taşıma
Fabrika taşıma
Fuar eşyası taşıma
Kasa taşıma
Şirket taşıma
Dizi film ekipmanları taşıma
İş yeri taşıma
Bu yüzden dizayn nakliyat tercih edeceğiniz firmalar arasında ön sıralarda gelmektedir. İstanbul ve Kars için iletişime geçmeniz gereken numaralara web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önceki müşterilerinden aldıkları geri dönüşleri ana sayfadan okuyabilirsiniz. Aklınıza herhangi bir şey takıldığında iletişim sayfasındaki numaralardan arayabilirsiniz veya mail gönderebilirsiniz. Kars ve İstanbul’daki temsilcileri ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Size tavsiyemiz taşınmadan önce dizayn nakliyatı aramayı unutmayın.

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?