uzmanlık alanımız ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT ve TAŞIMACILIK

dizayn nakliyat: - TL

şehirlerarası evden eve

evden eve nakliyat

şehirlerarası nakliye

dizayn nakliyat
evden eve nakliyat

şehirler arası nakliyat

dizaynnakliyat
evden eve nakliyat

Tüm bölgelere şehirler arası nakliyat

Dönüş kamyonları sayesinde şehirlerarası nakliyatda en uygun fiyatlar
0532 066 18 54
şehirlerarası LOKASYONU istanbul Kars »
evden eve nakliyat

şehirlerarası sigortalı nakliyat

dizayn evden eve

Şehirlerarası nakliyat sigortası bazen nakliye fiyatını yukarı çıkarsa da, olası kötü sonuçlar için hayat kurtarmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı verirken, sigorta fiyatı nakliye fiyatına ilave 140TL dir.

  • Şehirlerarası nakliyat ekibimiz hedeflerimiz doğrultusunda yolumuza devam ediyor ve her geçen gün daha iyi yerlere gelebilmek adına son teknoloji ile donatılmış evden eve nakliyat kamyonlarımızla evden eve nakliyat hizmetleri veryoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda sizinle ilgilenen çağrı merkezi ekiplerimiz gerekli notları alıyor ve çalışanlarımızı verilen adrese yönlendiriyor. Gerekli incelemeler, şehirlerarsı nakliyat eksperlerimiz ile yada firma yöneticilerimiz ile yapılıyor. Anlaşma sağlanırsa karşıklı sözleşmemizi imzalayarak sizi şehirlerarsaı nakliyat programımıza kaydedeiyoruz. Şehirlerasrası nakliyat sigortası da karşılıkoı limit belirleyerek eşyalarınızı olası bir kaza, yangıni kayıp durumuna göre koruma altına alıyoruz. Size gelmeden önce ve geldiğimiz gün telefonla haber verip eşyalarınız yüklemesi ve ardından size varış yerimize gelmeden ve geldiğimiz gün haber verip şehirlerarası işlemini devam ettiriyoruz. Çok sayıda geniş iç hacme sahip nakliyat kamyonu filomuzdan sizin eşyalarınza uygun kamyon, elaman, taşıma paketleme malzemesi ile eşyalarınızı dizaynlı bir şekilde araçlarımıza taşıyoruz.

sehirl er arasi

0532 0661854
evden eve nakliyat

asansörlü nakliyat

Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan evlerde sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir olan asansörlü taşıma sistemi 17.kata kadar uzanabilmektedir.

Şu an Türkiyede en yüksek 56 metre asansörlü eşya taşıma sistemi mevcuttur. Daha yüksek katlar için kupalı vinçler ile eşya taşıma işleri yapmaktayız. Kupalı vincin de en yükseği 73 metre ye kadar uluşabilmektedir. Kupalı vinçler hız bakımından asansörlü evden eve nakliyat sistemine göre daha yavaştır.

Şehirler arası nakliyat da en uygun fiyatlı çözümler; DizaynNakliyat'da.
0532 0661854
evden eve nakliyat

şehirlerarası parça eşya taşıma

Dizayn parça eşya nakliyesi

Uygun fiyata şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için dizayn nakliyat ailesine başvurabilirsiniz. Tüm şirketimiz ve personelimiz aile nakliyat şirketi olmak için eğitmişizdir. Parça eşya taşıma ile ilgili diğer bilgilere parcaesyatasima sayfamızdan ulaşbilirsiniz.

0532 066 18 54

Şehirlerarası Nakliyat Çalışmalarımız

Şehirlerarası nakliyat da önceliğimiz modern, dizaynlı, sorunsuz kalitede hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir.

Şehirlerarası nakliyatı bu ana ilkelerimiz ile sağlam temeller ve prensipler üzerine kurduğumuzdan dolayı nakliye işleminin tüm aşamalarını (yükleme-boşaltma) sonuna kadar firmamız tarafından araç takip sistemleri ile takip edinmektedir.