uzmanlık alanımız ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE ve TAŞIMACILIK

dizayn nakliyat:

evden eve şehirlerarası

evden eve nakliyat

kars nakliye

dizaynnakliyat.com
evden eve nakliyat

evden eve kars

www.dizaynnakliyat.com
evden eve nakliyat

kars ağrı erzurum arası nakliyat

şehirlerarası nakliyat dogu bölgesi
0532 066 18 54
şehirlerarası LOKASYONU istanbul KARS »
evden eve nakliyat

şehirler arası sigortalı nakliyat kars

şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası nakliyat denince ilk akla gelen ve en eski yani en iyi tecrübeye sahip olan firmamaır dizayn nakliyat olarak şehirlerarası nakliye ihityçalrınız en uygun fiyata gidermeye çalışıyoruz. Dönüş kamyonları sayesinde en uygun fiyata şehirlerarası nakliye işleri dizayn nakliyat da. Paketleme ve taşıma kendi personelimz ile itina ile yapılmaktadır. Paketleme olmadan çalışma yapmayı çok doğru bulmuyoruz. Evden eve nakliyat şirketinin amacı zaten paketeleme yapmaktır. Yoksa herkesin evi giriş katdan giriş kata olsa kimse şehirler arası nakliyat şirketi aramak zorunda olmazdı :)

şehirler arası nakliyat da sigorta yapmak ?

Şehirlerarası nakliyat sigortası bazen nakliye fiyatını yukarı çıkarsa da, olası kötü sonuçlar için hayat kurtarmaktadır. Kars da şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı verirken; sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave 140TL dir.

0532 066 18 54
evden eve nakliyat

şehirlerarası ve asansörlü nakliyat kars

Asansörlü nakliyat nedir ve nasıl yapılır?

Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan evlerde sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir olan asansörlü taşıma sistemi 17.kata kadar uzanabilmektedir.

Binanın dış cephesine kurulan asansörlü taşıma vinçi ile hızlı basit ve en güvenli taşıma modeli asansörlü evden eve nakliyatdır.

dizayn asansörlü nakliyat
0532 066 18 54
evden eve nakliyat

parça eşya taşıma kars

dizayn parça eşya taşımacılığı
0532 066 18 54