uzmanlık alanımız ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

dizayn nakliyat: TL - TL

şehirlerarasınakliyeistanbul

evden eve nakliyat

istanbul nakliyat

dizaynnakliyat.com
evden eve nakliyat

evden eve nakliye istanbul

www.dizaynnakliyat.com
evden eve nakliyat

istanbuldan her gün kars ağrı erzurum a nakliyat

şehirlerarası evden eve nakliye istanbul
0532 0661854
şehirlerarası LOKASYONU İSTANBUL kars »
evden eve nakliyat

Şehirlerarası nakliye istanbul

Bu yazımız da şehirler arası nakliyecilik istanbul da nasıl olur, Zorlukları nelerdir? Nelerle karşılaşabilirsiniz? Şehirlerarası nakliye fiyat politikası nedir gibi sorularınızı nakliye sekötründeki kendi denemiymlerimizle cevaplıyacağız:

İstanbulda şehirlerarası nakliye için ilk sorun anadolu ve avrupa yakasıdır. Çünkü iki yaka birbirine köprü ile bağldır. Şehirlerarası nakliye kamyonlarına ise üçüncü köprü zorunludur. Bu da kamyonlara büyüklüğüne ve dingil mesafeine göre sadece köprü parası gidiş geliş 240 TL gibi maliyete sebep olmaktadır. Bir de asya avrupa arası 3. köprü mesafesi yolu yaklaşık 65km daha fazla uzatmaktadır. Dolayısıyla şehirlerarası nakliye istanbul yapan firmaların hem avrupa yakasında hem de anadolu yakasında kamyonları ve bunları bazaen daha küçük panelvan tarzı kapalı kasa araçlarla organize edebilcek kamyonet panelvan grubu olmalıdır.

1982 den bugünlere yani 2019 lara kadar istanbul kars ağrı erzurum antalya izmir ankara arası hızlı ve güvenli bir şekilde kapalı çelik kasalı nakliye kamyonlarımızla ve sigortalı çalışan kadrolu elemanlarımız ile süper paketlemeli şehirlerarası nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Şehirlerarası nakliye istanbul da yaptıracakanız uzman nakliye personeli ve tüm yetki ve taşıma belgeleri eksiksiz olan firmamız DİZAYN ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT her zaman evdenevenakliye ihtiyaçlarınız için eksiksiz olarak hazır bir şekilde işi yönetmeye ve sorumluğu üstüne almayı bekliyor olacaktır. Sadece arayın yeterlidir.

İstanbulda şehirlerarası nakliye yapan ucuzcu firmaların yaptığı işler bizimkiler le kıyaslanamaz farklar vardır. Her taşıma yada kamyonu olan evden eve nakliyatçı olduğu anlamına gelmez. Gerçek kalitede şehirlerarası nakliye ve taşıma ambalaj malzemesi ve bunu işin ehli olan nakliye personelinin kaplamaya ve sağa sola çarpmadan düzgünce taşıması ile oluşur. Sigortalı personel de çok önemlidir. Sizin eveinizde bir kaza olsa nakliye personeli sigortası yoksa tüm sorumluluk sizin evinzde olduğu için siz de kendinizi aklmaya çalışırken bir sürü zaman ve para kaybedersiniz. Bunlara sürekli şahit oluyoruz. Dizayn şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri olarak size yaşadığımız deneyimlerimizi ve istanbuldaki şehirlerarası nakliyat ve taşıma sorunlarının artı ve eksilerini anlatmaya çalıştık.

0532 066 18 54
evden eve nakliyat

Asansörlü nakliye istanbul

Dış cepheye kurduğumuz asansörlü taşıma vinçi ile yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan evlerde sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir olan dış cephe asansörlü taşıma sistemi 63 metre yükseliğe kadar uzanabilmektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliye sigortası bazen nakliyat fiyatına ilave olsa da, olası kötü sonuçlar için her zaman hayat kurtarmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı verirken, sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave 150TL dir

İstanbul da şehirlerarası evden eve nakliye işlerinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Ev eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil, hastane, dersane, okul gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığı yapıyoruz.

İstanbul'da 3 adet büyük mercede axor nakliye kamyonumuz şehirlerarası evden eve nakliye için her daim hazır beklemektedir. En kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri vermek için dikkatli ve dizaynlı çalışıyoruz ;)

dizayn şehirlerarası nakliye istanbul
05320661854
evden eve nakliyat

Parça eşya taşıma istanbul

Şehirlerarası az yada çok da farketmez parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi yapıyoruz. Mesala bir tek buzdolabı yada yatak gibi parça eşyalarınızın evinizin içinden alıp paketleyip kutulayıp yeni yerinizde montajı, kurulumu dahil taşıma ve nakliyesini uygun fiyata dizayn nakliyat ile güvenle gerçekleştiririz...

 

0532 0661854