Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat firması arıyorsanız, bilgi almak için en iyi yer olan şirketimizin web sitesine hoşgeldiniz.
Sizlere evden eve nakliyat nasıl olmalı, ne kadar olmalı, kaç eleman ile ve hangi boy ve şekildeki kamyon ile olması gerektiğini resimlerle ve çeşitli makaleler ile anlatmaya çalışacağız.

DİZAYN EVDEN EVE NAKLİYAT NE DEMEK, NE YAPAR, NASIL YAPILIR?
Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmamız, İstanbul başta olmak üzere pek çok il ve ilçeye araç desteği sunmaktadır. Paketleme, montaj ve taşıma gibi işlemler alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Özellikle de evlerde bulunan tüm eşyalar, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde işlem görmektedir. Sektörün rutin sorunlarından biri olan yanlış yapılan uygulamalar ve maddi kayıplar, Dizayn nakliyat firması için geçerli değildir. Zira tüm işlemler, sadece bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de çalışmalar sırasında herhangi bir sorunun yaşanması engellenmektedir.
Evden eve nakliyat firması, günün her saati hizmet vermektedir. Talep edilen adreslere 1 gün içerisinde araç gönderilmektedir. Dolasıyla taşıma gibi sıkıntılı bir sürecin kısa bir zaman içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır.

Profesyonel Nakliye
Dizayn evden eve nakliyat firması, kurumsal bir hizmet anlayışına sahiptir. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ce tecrübe sayesinde müşterilere güvenli ve kaliteli bir taşımacılık desteği sunulmaktadır. Ofis, parça eşya ve kurumsal yük nakliye gibi çeşitli alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Ayrıca firma, paketleme işlemlerine ayrı bir önem vermektedir. Zira tüm eşyalar kaliteli ve dayanıklı olan ambalajlar ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerin de kullanılan araçların kalitesi ve fiziksel özellikleri de ayrı bir önem arz etmektedir.
Firma bünyesinde ise her yüke hitap eden kamyon ve kamyonetler bulunmaktadır. Ayrıca bu araçların sigortaları ve rutin bakımları zamanında yapılmaktadır. Dizayn taşımacılık firması, montaj noktasında da her türlü desteği sunmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Bilindiği üzere her bina, eşyaların kolayca taşınmasını sağlayacak kadar geniş değildir. Ayrıca ambalajlanmış olan eşyaların yüksek katlı dairelere ulaştırılması da oldukça zordur. Dizayn evden eve nakliyat firması ise, böyle durumlar için asansörlü evden eve nakliyat desteği sunmaktadır. Asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde taşınmaktadır Söz konusu sistemlerin en büyük avantajı ise, eşyaların zarar görmesini engellemek ve insan gücünün yol açmış olduğu deformasyonları ortadan kaldırmaktadır.
Dizayn evden eve nakliyat firması, ofis veya site taşımacılığı gibi hizmetler içinde asansör sistemleri temin etmektedir. Şehirlerarası taşımacılık noktasında da hangi il olursa olsun asansörlü nakliyat hizmeti verilebilmektedir. Ayrıca firma müşteri memnuniyetini sağlamak içinde asansörlü nakliyat hizmeti için herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir

evden eve nakliyat 12/şubat/2019

Taşıma Maliyetleri
Taşıma maliyetleri, eşya sayısına ve farklı nedenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir Özellikle de evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmaların birçoğu sanal bir firmadır. Yani almış olduğu işleri belli bir komisyon ücreti karşılığında başka nakliyat firmalarına vermektedir. Bu durumda da müşteriler mağdur olmakta ve daha yüksek rakamlar ödemektedir.
Ancak Dizayn taşımacılık firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Zira firma makul rakamlar ile hizmet vermekte ve müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir

evden eve nakliyat 12.02.2019
MİSYONUMUZ
Evdeneve nakliyat için uygun fiyatlı çözümler, İstanbul evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık işleri, İDDİALIYIZ evden eve nakliyat da enuygunfiyata en iyi nakliyat hizmetleri çevreye ve diğer komşularınızı rahatsız etmeden itinalı ve dizaynlı bir şekilde yapmak ana misyonumuzdur.
VİZYONUMUZ
Çalışanlarımızla birlikte sizin gönlünüzden en iyi notu almak bizim temel vizyonumuzdur.
Farklı hiçbir iş sahalarında, hiç bir işle meşgul değiliz.
Evden eve nakliyat ana işimizdir.
0532 066 18 54
Evden Eve Nakliyat Kamyonları
3 boy evden eve nakliyat kamyonu vardır.

Personal
4 teker kamyonet
ısuzu
17 m³ hacmi ile 1+1 yada 2+1 eşya alabilmektedir.

Personal
6 teker kamyon
Mitsubishi FUSO
30 m³ hacmi ile 3+1 eşya rahatlıkla sığabilmektedir.

Personal
10 teker kamyon
Mercedes Axor
55 m³ hacmi ile 4+1 eşya yada villa tipi çok eşyası olan evden eve nakliyat için uygundur.

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?
Evden eve nakliyat en az 4 kişi ile yapılabilmektedir. İstanbulda evden eve nakliyat demek eşyanın paketlenerek taşınmasına denmektedir.

About Us
Evden eve nakliyat nedir?
Evdene eve nakliyat nasıl yapılır.
Evden eve nakliyat kaç kişi ile yapılır?
Evden eve nakliyat kamyonları kaç çeşittir?
Evden eve nakliyat için gelindiğinde vazgeçilirse ne olur?
Evden eve nakliyat işine başlandı, mobilya şirketi gelmediğinden kurulum yapılmadı, nakliyatçı bu durumda ne yapar?
Evden eve nakliyat için dış cephe asansörü kuruldu eşya pencereden sığmadı bu durumda nasıl bir yol izlenir ?
Evden eve nakliyat şirketi sabah personeli ve kamyonu ile işe geldi ama eşya sahibi herhangibir nedenden işi iptal etmek istedi bu durumda ne olur ?
Evden eve nakliyat kamyonları kaç şeşittir?
EVDEN EVE NAKLİYAT DA 16 YILLIK DENEYİM
Evdenevenakliyat şirketi, çevreye dost kalarak, müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüz ile tanınmaktadır. İstanbul’da profesyonel ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sunan müşterilerimize mükemmellik ve özveri ile çalışmaktayız.
Şirketimiz, 2003 yılında Kars da, bölgedeki ilk evden eve nakliyat hizmetlerinden biri olarak kuruldu. 2010 yılında Limited şirket olarak istanbul da ilk şubesini açtı. Evden eve nakliyat daki ihtiyaçlara binanen daha fazla müşteriye hizmet verebimek için kapsamını genişletip 5 ilde 5 şubesiye Türkiye’nin dört yanına evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir..

DizaynNakliyat istanbul anadolu ve avrupa yakasında birer şubesi ile İstanbulun en büyük evden eve nakliyat şirketleri arasındadır..

Karışıklı güven ve doğruluk ile memnuniyet esasına göre evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz..
Yazılı ve sözleşmeli nakliyat yapmaktayız. Telefon da ön bilgi ile yaklaşık bir nakliye fiyatı belilenmektedir. Eşyayı gördükten sonra net fiyat çıkarılarak sözleşmemize yazıp bir nüshasını eşya sahibine verip işin kaporası da alarak anlaşmayı yaparız.
Evden eve nakliyat şirketimizden memnuniyetiniz% 100 garantilidir. Edven eve nakliyat hizmetimizden herhangi bir nedenden memnun değilseniz, karşılıklı imzaladığımız sözleşmedeki maddelerimize uyarak zararınızı karşılamayı taahhüt ediyoruz.
Guaranteed
EVDEN EVE NAKLİYATIN TÜM ÇEŞİTLERİNDE YANINIZDAYIZ. Örneğin asansörlü taşıma, parça eşya taşıma gibi,
Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yada taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman ekipmanları ve profesyonellikle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Avrupa standartlarında evden eve nakliyat hizmeti için sizde dizayn nakliyat şirketimize mutlaka danışmanız sizin menfaatinizedir.

NEDEN DİZAYN EVDEN EVE NAKLİYAT ?
Dizayn nakliyat olarak mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle 16 yıldan fazla bir süredir, kalite ve müşteri hizmetleri için güzel yorumlarımıza google’dan bakabilirsiniz.

Memnuniyet için dikkatli çalışıyoruz
Evdeneve nakliyat hizmeti verdiğimiz ev sahipleri, ayrıntı odaklı, çevreye duyarlı ve sözleşmeye uyduğumuz için bize güveniyorlar. Bu google yorumlarımızla sabittir.
Sigortalı evden eve nakliyat
Şirketimiz tamamen resmi ve sigortalıdır; bu da bizi evden eve nakliyat şirketi olarak rahatlıkla eşyalrınız teslim edebileceğiniz anlamına gelir. Evden eve nakliyat müşterilerimizin hizmetlerimizde güven duymalarına yardımcı olmak bizim için çok önemlidir..
Sigortalı personel
Evden eve nakliyat şirketimizde çalışan her bireyin tüm yasal sorumlulukları resmi makamlarca onaylandıktan sonra evden eve nakliyat personel olarak işe başlatıyoruz. Evden eve nakliyat personelimiz nakliyenin her alanında tecrübesi vardır. Bu her zaman evden eve nakliyat müşterilerine yüksek kalitede hizmet sağlar.
Zamanlama
Evden eve nakliyat işine söz verdiğimiz ve anlatşığımz saatt gelip işe başlarız. Evden eve nakliyat işi zor ve ağır bir işdir. Aileniz ve sevdikleriniz gibi, sizin için daha önemli olan konulara odaklanırken, evinizin emin ellerde olduğunu bilerek eşyalarınızın taşınmasını bize bırakın.
Ekspertiz ve Eşya Paketleme
Evden eve nakliyat öncesi ücretsiz olarak evinize gelip eşyanıza göre kamyon, personel ve nakliye malzemeleri oluşturamak için ön bilgi ile size net fiyat veriyoruz. Taşıma günü sabah 08:00 civarı gelip eşyalrınızın kolilenmesi, toplanması, sarılması, paketetlemesini yapıp taşınmaya hazaır hale gietryozu.
MONTAJ ve DEMONTAJ
Mobilyalarınızı bağlantı yerlerinden söküyp yeni yerinde aynı şeil demonte edip gene sizin gösterdiğin odaya kurulumunu yapıyıruz.