• Türkiye - Edirne - İstanbul - Kars
  • dizaynnakliyat1@gmail.com
  • Hemen Arayın05320661854
  • Çalışma Saatleri 07:00 - 23:00

OFİS TAŞIMA

OFİS TAŞIMA

OFİS TAŞIMA

OFİS EŞYASI TAŞIMA

Ofis taşıma için kaliteli malzeme ile paketlemeli taşımacılık yapıyoruz. Sizde ofis taşıma ihtiyaçlarınız için hemen bizden fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Dizayn nakliyat İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası güvenli ve uygun fiyatlı ofis taşıma şirketidir.

Ofis taşıma ve nakliyesi konusunda tecrübeli olan firmamız karşılıklı güven esas olmak şartı ile nakliyat alanlarındaki titiz ve prensipli nakliye çalışmalarımız ile Türkiye de lider nakliye firmasıdır. Ofis taşıma ile ilgili materyelleri çok iyi biliyor ve hangi ağırlıktaki ofis eşyasını nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilen firmamız nakliye sektörünü yakından takip edip, çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri güncel olarak firma envanterimize eklemeye çalışıyoruz. Örneğin çok daha kaliteli paketleme malzemesi, taşıma halatları, taşıma esnasında eşyaların çizilmemesi için gerek köşebent ve kauçuk malzemeler, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye vinçleri gibi… Ofis taşıma denince aklınıza sadece bir kaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmesin. Evden eve nakliye planlı çalışma sistemi gerektiren bir şekilde taşınma biçimidir. Hele Türkiye gibi büyük bir yer de, her kamyonu olanın ofis taşıyabileceği anlamına gelmez.

İstanbul tüm ilçelerinde ofis taşıma lazım olduğunda dizayn nakliyat şirketimiz personeli ile önce eşyayı ve ofis malzemelerini yerinde görmek için ücretisiz olarak ekspertiz hizmeti vermektedir eşyaya bakmadın verilen fiyat çok gerçekçi olamamaktadır. Zira müşteri de tam olarak istediğini bazen anlatamayabilmektedir.

Herkes giriş kattan giriş kata taşınsaydı eskiden olduğu gibi o zaman nakliyecilik diye bir şey olmazdı. Artık yıl 2019, yüksek katlar, dar merdiven yapıları, bazı sokak ve caddelerin çok yoğun olduğu merkezler haline dönüşmesi gibi etkenler evden eve nakliyat diye kocaman bir sektör haline gelmiştir. İstanbul şehir içi nakliyat için büyük yatırımlar yapılmış ve bir çok firma asansörlü nakliye vinci almış ve sektör istanbul da iyice büyümüş ve kurumsallaşmıştır. Siz de istanbul da şehir içi nakliyat için uzman kurumsal ve asansörlü nakliye vinçi olan bir taşıma ve nakliyat şirketi arıyorsanız dizayn nakliyat size yeterlidir.
Müşteri memnuniyetini temel alarak oluşturduğumuz şirket politikamız ile; kaliteli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmekteyiz. Ofis taşıma öncesinde firmamızın Nakliyat Eksperleri, taşınacak eşyalarınızı ve binayı inceledikten sonra nakliyat ile ilgili bir rapor hazırlar. Bu rapor, verilecek fiyat teklifinin de belirlenmesinde önemli rol oynar. Dizayn nakliyatın incelemesi sırasında ihtiyaç duyduğunuz evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızın eksperlerimize iletebilir, taşınma sırasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız, taşıma günü paketlenir. Paketleme ne kadar iyi olursa eşyalarınızda bir o kadar güvenli taşınır. Bunun için her bir eşyanıza uygun paketleme seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Elbiseleriniz için, özel askılı elbise kolileri, mobilyalarınızın için balonlu naylon, kırılacaklarınız için beyaz kağıt kullanılarak kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız uygun şekilde paketlenir.

İstanbulun 2 yakasını da çok iyi bilen şirketimiz ve nakliye personellerimiz ile, istanbul şehir içi, şehirlerarası ofis taşımaları için yanınızda olacağız. Güvenli Nakliyat Dizayn taşımacılık firması gerek uzman personelleri gerekse uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde tüm eşyaları güvenli bir şekilde taşımaktadır. Örneğin ambalajlanan eşyalar fiziksel özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Sevkiyat sırasında iki farklı eşyanın birbirine zarar vermemesi içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır.

Ofis taşıma hizmetleri, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araçlar ile verilmektedir. Firma bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari gibi çeşitli araçlar bulunmaktadır. Ayrıca kamyon ve kamyonetlerin bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır Şehir içi nakliyat hizmetlerinde kullanılan araçların ekonomik yakıt tüketim özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede proje maliyetleri düşürülmekle birlikte, daha makul rakamlar hizmet verilebilmektedir.

Dizayn Nakliyat Nakliye Yönetimi
Ofis taşıma için tüm kanuni sorumluluk ve nakliyat organizasyonunu firmamız dizayn nakliyatın sigortalı ekibi gerçekleştirmektedir. 1982 den beri hızlı ve güvenli bir şekilde kapalı çelik kasalı nakliye kamyonlarımızla ve sigortalı çalışan kadrolu elemanlarımız süper paketlemeli nakliyecilik hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul’da 3 adet büyük MERCEDES AXOR nakliye kamyonumuz ofis taşıma için her daim hazır beklemektedir. Şehir içi için ideal orta boy FUSO kapalı nakliye kamyonlarımız ve daha az eşyası olanlar içinde 4 adet 17m³ lük Fiat Ducato panelvanlarımızla en kaliteli ofis taşıma hizmetleri vermek için dikkatli ve dizaynlı çalışmaktayız.

Ofis taşıma işi uzmanlık ister. İstanbul da uzman nakliye personeli ve tüm yetki belgeleri eksiksiz olan firmamız DİZAYNNAKLİYAT her zaman ofis taşıma için sizi telefonlarımız ucunda bekliyor. Ucuz nakliyat demek sizi isteğinin sonuca her zaman ulaştıramayabilir. Gerçek kalitede evden eve nakliye ambalaj malzemesi ve bunu uzmanca kaplamaya ve sağa sola çarpmadan düzgünce taşımaya denir. Dizayn istanbul ofis taşıma ve nakliyat firması.

Dizayn Nakliyat (0532) 066 18 54

Ofis Taşıma Fiyatları
Şehir içi nakliyat fiyatları, eşya sayısına, tonajına ve götürülmesi planlanan yeni adresin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Maliyet hesaplamaları, eşyaların incelenmesinden sonra gerçekleştirilmektedir. Ancak firma, tüm hizmetlerine özel yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ofis ve ev taşımacılığı gibi hizmetler, sadece alanında uzman personeller ile verilmektedir: Zira bazı nakliyat firmaları, işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük çalışan yevmiyeciler tutmaktadır. Ancak Dizayn taşımacılık firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis taşıma için nakliyat sigortası bazen fiyatı ilave yukarı çıkarsa da, olası kötü sonuçlar için her zaman hayat kurtarmaktadır. Ofis taşıma fiyatı verirken, sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave şehir içi 150TLdir

İstanbul ofis taşıma işlerinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Ofis eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığını uygun fiyata yapıyoruz.

Şehir İçi Ofis Parça Eşya Nakliyesi
“Dizayn nakliyat şehir içi ofis parça eşya taşıma”

Şehiriçi az yada çok farketmez parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi yapıyoruz. Mesala bir tek masa yada dolap gibi ofisinizde bulunan parça eşyalarınızın ofisin içinden alıp paketleyip kutulayıp yeni yerinizde montajı, kurulumu dahil taşıma ve nakliyesini uygun fiyata dizayn nakliyat ile güvenle gerçekleştiririz…