tr

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Anasayfa » PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA İSTANBUL

Şehir içi yada şehirlerarası farketmez, az yada çok da farketmez parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi yapıyoruz. Mesala bir tek buzdolabı yada yatak gibi parça eşyalarınızın evinizin içinden alıp paketleyip kutulayıp yeni yerinize taşıma ve nakliyesini uygun fiyata dizayn nakliyat ile güvenle taşıyoruz…

Evet yanlış görmediniz…! Kargo şirketleri gibi bina önüne bırakmıyoruz. Kapınızdan alıp istediğiniz adresin kapısına kadar ve kurulum montaj dahil parça eşya taşıma hizmetleri dizayn nakliyat da.

SİGORTALI PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Parça eşya taşımacılığında sigortalı nakliye sayesinde GÜVENDESİNİZ..

ASANSÖRLÜ PARÇA EŞYA TAŞIMA

25 kata kadar ulaşabilen nakliye asansörümüz sayesinde eşyalarınızı direk balkon yada pencereden nakliye kamyonumuza taşımasını sağlıyoruz.

PARÇA EŞYA TAŞIMA NEDİR?

A’dan Z’ye tüm şehir içi ve şehirlerarası parça eşya nakliyatı ile ilgili taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuş olan firmamız dizayn nakliyat büyük-küçük bütün-az ev-bina gibi eşya nakliyatı işlerinizde tercih edebileceğiniz lider nakliyat firmasıdır. Günlük, haftalık ve aylık olarak Türkiye genelinde düzenlemiş olduğumuz parça eşya taşımacılık hizmetlerinde talep etmiş olduğunuz adresten eşyalarınızı almadan paketleyip ambalajlaması ve kolilere konması işini firma personelimiz yaptıktan sonra, yeni adresine güvenle teslim edip kurulum ve montaj dahil firmamıza aittir.

PARÇA EŞYA TAŞIMAK NE ZAMAN LAZIM OLUR

Parça eşya taşıması demek, kargoya veremeyeceğiniz ama kamyonla taşımak zorunda olduğunuz kaba büyük demontaj ve montaj gerektiren eşyaların taşınması hizmetidir parsiyel eşya nakliyesi yada taşıması da bazen denir. Şehirler arası yurt genelinde bir kısım veya birkaç parça eşyalardan oluşan ev ofis eşyaların taşıma biçimine parça eşya taşımacılığının tamamıdır.

KAÇ PARÇA EŞYA TAŞINABİLİR ve NERELERE NAKLİYESİ OLUR?

Küçük ve tek parça gönderilerin kargo yoluyla çözümlendiği günümüz şartlarında koltuk takımı, çamaşır makinası, yatak odası ve ya işinize artık yaramayan bir çocuk odası takımı gibi büyük ve ağır eşyaların parça eşya taşımacılığı ile dizayn evden eve nakliyat firmamıza sorunsuz bir şekilde taşıtabilir ve nakliyesine güvenle yaptırabilirsiniz. Kars ve tüm doğu/güneydoğu anadolu bölgesine türkiyenin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşıma ve tam ev eşyası taşıma hizmetleri ile dizayn nakliyat parça eşya taşımacılığı.

ŞEHİR İÇİ PARÇA EŞYA TAŞIMA

Şehir içi parça eşya taşıma ve nakliyesi için hemen arayabilirisiniz.

ŞEHİR DIŞI PARÇA EŞYA TAŞIMA

Şehir dışına göndermek istediğiniz parça eşyalarının için dizayn nakliyat size yeterli!

ŞEHİRLERARASI PARÇA EŞYA TAŞIMA

Şehirler arası parça eşya nakliyatı için eşyalarınızı güvenle sigortalı olarak taşımak ve nakliyesini yapmak için buradayız..

Whatsapp
Dizayn Nakliyat
Dizayn Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?