Şehirler arası nakliyat da dikkat edilmesi gerekenler

nakliyat

Şehirler arası nakliyat firması için tercih yaparken kalitesine ve referanslarına dikkat etmenizi öneririz. Ülkemizde son yıllarda artan rekabet ortamı sebebiyle zaman zaman nakliye firmaları uygun fiyat vermeyi amaçlamaktadır. Uygun fiyat politikası ile hareket eden bazı nakliye firmaları müşterilerini mağdur etmektedir. Dolayısıyla mağdur olmamanız için şehirler arası nakliyat da dikkat edilmesi gerekenler başlıklı yazımızda sizler için nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gerekenleri derledik. Ek olarak firmamız Dizayn Nakliyat’a 7/24 WhatsApp numaramızdan veya sosyal medya hesapları üzerinden bize ulaşarak tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Amacımız şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliye alanında müşterimize en iyi hizmeti vermektir. Bu sebeple uzman ekip kadromuzla kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyatta Dikkat Etmeniz Gerekenler?

Şehirler arası nakliyat uzun mesafeli taşıma hizmeti verdiği için iyi standartlarda hizmet vermesi önemlidir. Çünkü uzun yolculuklarda eşyalarınızı taşırken taşımada tercih edilen aracın kalitesi ve paketlemede kullanılan plastik ekipman önemlidir. Firmamız Dizayn Nakliyat her bir eşyasını taşırken özel plastik ekipmanlarla paketleme yaparak araçlarımıza yerleştirmekte ve aynı şekilde nakliye yapılan yeni evinize eşyalarınızı yerleştirilmektedir. Burada dikkat etmeniz gereken husus aldığınız hizmetin karşılığında uygun fiyat olmamasıdır. Çünkü ucuz hizmet anlayışı kaliteli hizmet getirmez. Eşyalarınızı paketlerken plastik ekipmanların kaliteli olması eşyalarınıza zarar gelmemesi için önemlidir. Bazı nakliye firmaları kaliteli hizmet verdiğini iddia etmekte fakat eşyaları paketlerken ucuz plastik tercih ettiği için şehirler arası nakliyat sırasında eşyalarınıza zarar gelmesi kaçınılmazdır.

Şehirler arası nakliyat bir çok müşterimiz de eşyaların kaybolma kaygısı vardır. Müşterilerimizin daha önce yaşadığı kötü tecrübelerden dolayı eşyalarını kaybetme ve kırılması endişesi yaşarlar. Tüm bu kaygıları gidermek için eşyalarınızı taşırken sigortalatma imkanınız vardır. Dolayısıyla sigortalı mı hizmetinden faydalanmak kendinizi güvence altına almanız açısından önemlidir. Nakliye firması tercih ederken sigortalama şartlarını öğrenmenizi öneririz. Firmamız Dizayn Nakliyat’tan sigortalama hizmeti almak için bizim iletişime geçmeniz yeterlidir. Sigortalama detayları için çalışma arkadaşlarımız size bilgi paylaşımı yapacaktır. 

Şehirler arası nakliyat firması tercih ederken bir diğer dikkat etmeniz gereken profesyonel ekip olmasıdır. Çünkü sizinle ilk iletişime geçtiği andan itibaren son iletişim sürecine kadar  profesyonel ekip sahibi olan firmanın daha iyi hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir